- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1818 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1818 Culés
0
plotki o zainteresowaniu Bruno, nawet jeżeli nierealne, i fakt że pojawiły się po potwierdzeniu Flicka wskazują mocno na to, że chcemy grać 4-2-3-1 co mnie już mega cieszy.
Wiadomo, że dzisiaj już niewiele drużyn gra z klasyczną "10", dlatego na rynku takowych dużo nie ma. Generalnie kogo byśmy nie kupili, albo na kogo nie postawili, to jeżeli taką pozycję uwzględnimy w taktyce, to generalnie będziemy oczekiwać od gracza który tam będzie grał konkretnych liczb, tj. 20+ bramek w sezonie i 10+ asyst w sezonie. Na rynku takie liczby "gwarantują" chyba tylko Wirtz i właśnie Bruno Fernandes, ale równie dobrze może to dać np. Xavi Simmons, jeżeli dobrze odpali.
ps. Moim zdaniem najlepszą klasyczną "10" w historii był Kaka w Milanie i takiego gracza powinniśmy szukać, więc nie jestem fanem akurat transferu Bruno Fernandesa, który mimo oczywistej klasy sportowej jest moim zdaniem zbyt wolnym i mało dynamicznym zawodnikiem.
ps. 2. Wiem, że go nie lubimy, ale Ozil byłby kapitalny do takiego grania. Niestety takich zawodników już za bardzo się nie produkuje.
ps. 3. Wiem, że 4-2-3-1 raczej nam trofeów dużo nie przyniesie, bo to zbyt ofensywne ustawienie jak na dzisiejszą piłkę, ale przynajmniej może będzie się dobrze tę drużynę oglądało. Real Madryt Jose Mourinho też za wiele nie wygrał, ale po pierwsze grał fajną dla oka piłkę (prócz meczów z Barceloną), a po drugie stworzył podwaliny pod późniejsze sukcesy.
3
@Destroyer_of_Worlds Ale Ty wiesz że Barca jest łączona z 3/4 zawodników z czołówki i większość z tego to zwykłe brednie?