- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
7
A na premierę trza wybulić 370 zł, nieźle się tam bawią. xD
10
@marcin62 No cóż, coś mi się zdaje, że jest coraz większa szansa na powrót starych, dobrych czasów torrentów ec.
9
@marcin62 zabawne, że producencie żądają coraz więcej pieniędzy a wypuszczają coraz bardziej niedopracowane gry xd
10
@marcin62 Ja tam nie kupuję gier na premierę bo to strata pieniędzy (z wyjątkiem produktów od Rockstarr) Jako konsolowiec zawsze sobie ogrywam coś w międzyczasie i czekam kilka miesięcy jak spadnie cena nowych tytułów. Silent Hill na pewno ogram, ale na spokojnie bez presji.
1
@marcin62 Znaczy to, że ceny gier urosły jest dość naturalne, standardem było 60 euro przez ostatnią dekadę a inflacja zrobiła swoje.
Gorzej, że tu znowu Polska przepłaca i przy cenie 69 EUR my płacimy 75 EUR na Steamie.
5
@macio_944 Ja w niektórych przypadkach piractwo totalnie rozumiem - np. gry Ubishitu, gdzie prezes jasno stwierdził, że "klienci powinni przyzwyczaić się do nieposiadania gier, które kupują”
Więc idąc tą logiką, skoro kupienie nie oznacza posiadania to drobne piractwo nie oznacza kradzieży. :D
A w takich przypadkach jak SH2 - o ile gra będzie dobra poczekam sobie na przecenę - znając życie po kilku miesiącach będzie dostępna gdzieś tak 50% taniej.
@Tasde Ogromna wina w tym przelicznika Gabena, który od lat nie jest zaktualizowany a wielu wydawców się nim sugeruje, nawet ostatnio wyszła jakaś inicjatywa od polskich graczy i kilku wydawców już dostosowało cenę na nasz rynek
0
@marcin62 Trzeba będzie poczekać jakiś rok od premiery, by tą grę kupić. Będzie w przystępnej cenie i załatana.