- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 846 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 846 Culés
25
Tak będąc całkiem szczery,to w dupie mam to jak się teraz czuję Xavi,czy sprawiedliwie czy nie.U nas za bardzo się cackamy w takich sprawach i gdzie jesteśmy my a gdzie Real.Oni nie mają problemu z pozbyciem się swoich ważnych postaci a u nas to jakieś sentymenty i życie przeszłością.W dupie mam samopoczucie Xaviego chce żebyśmy nareszcie zaczeli grać tak,żebym miał przyjemność z oglądania ich.Nie muszą wygrywać LM co rok ale chcę zawsze wierzyć że są w stanie to zrobić
0
@Trojanek23
Dokładnie żeby ktoś wkońcu chwycił te gwiazdeczki za mordy i żeby bylo widać że im sie chce żeby zapierd**** jak motorki
0
@Trojanek23 Zgadzam się z tym, że Xavi powinien odejść. Zresztą ogłosił, że tak będzie. Najgorsze jest tutaj zachowanie zarządu, że namawiali Xaviego do zmiany decyzji, a jak ostatecznie ją zmienił, to chcą go zwolnić. Nie rozumiem po co to było, jeden wielki cyrk.
0
@Trojanek23 musimy skończyć być babami na boisku, w zarządzie, w kibicowaniu
1
@mr Barca pełna zgoda ale lepiej tak niż miałby zostac
0
@Faro dokładnie.Koniec sentymentów