- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
3
Marek Papszun z bajońskimi kontraktem!
Ale kogo to dziwi? Wypracował sobie Nazwisko za granicą, to i zarobki muszą być adekwatne do zdobytego doświadczenia.
2
@PatrykBarca, dlaczego tak mocno wypomina się te zagranice dla Papszuna? On ją sobie wymyślił czy dziennikarze to nakręcili?
4
@FCB_dimiC
Ludzie zajadają się czyimś ewentualnym niepowodzeniem, dlatego wbija się szpilki w Papszuna. Życie potoczyło się inaczej, niż planował więc niektórzy mają pożywkę. To takie polskie ;)
1
@bartas97, szkoda, że i tak większość komentujących nie ma choć w 1/4 takiego życia jak on i nie mogą się nazwać fachowcami w tym co robią. Nie wiem czy to tylko polskie, ale u nas na pewno sporo osób zżera zazdrość i tylko patrzą, az się komuś noga powinie.
Nawet jeśli coś sobie planował i nie wyszło to życie, różnie bywa, a na to żeby objąć zespół za granicą czas jeszcze przyjdzie. Na dzień dzisiejszy i tak jest najlepszym polskim trenerem.
W każdym razie moim zdaniem to dziennikarze pchali go za granicę i trąbili o tym najgłośniej, a teraz to z Papszuna robią sobie bekę, bo nie wyszło :D
1
@bartas97 to dla nas typowe że bardziej nas cieszy jak ktoś się wywali i sobie "głupi ryj" rozwali niż komuś cos się uda ;)
1
@FCB_dimiC
Wiadomo, że Papszun ma wysokie wymagania i nie chodzi tutaj tylko o finanse, ale też o decyzyjność. Być może żaden klub nie chciał mu takiej decyzyjności, jaką dostał w 1. etapie Rakowa. Nie wierzę, że nie miał ofert po projekcie Rakowa, gdzie z 2. ligowego zespołu zrobił Mistrza Polski zdobywając po drodze 2 v-ce mistrzostwa i 2 Puchary Polski ;)