- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 681 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 681 Culés
2
Po zakończeniu specjalnej operacji wojskowej (czyli obecnej wojny) Ukraina „winna się znaleźć w strefie wyłącznych wpływów Rosji” bez możliwości istnienia na jej obszarze reżymu wrogiego Rosji i kontrolowanego z zewnątrz. Poza tym Rosja ma dążyć do ponownego zjednoczenia Wielkorusinów, Małorusinów (czyli Ukraińców) i Białorusinów w ramach „trójjedynego narodu rosyjskiego”. W ciągu najbliższych stu lat ludność Rosji winna wzrosnąć do 600 milionów a całe to państwo do 2050 ma się stać równomiernie zaludnionym krajem małych i średnich miasteczek.
To tylko niektóre postanowienia zawarte w wytycznych Rosyjskiego Soboru Ludowego. Dalej też jest ciekawie. Polecam poczytać czego sobie życzy patriarcha moskiewski i ruski kościół.
2
@Safrani a równouprawnienie dla elfów i krasnoludków?
1
@Safrani ja tam lubie sobie poczytać wysrywy Rosjan, no czy to nie jest zabawne? Spotyka się jakaś grupa ludzi, prawdopodobnie chleją całe spotkanie a zapewno już najebani na nie przychodzą, debatują, debatują i walą takie pierdoły oderwane od rzeczywistości, no bo czemu nie! Czemu Rosja nie jest wielka? bo jest za mało Rosjan, jak zrobić żeby Rosja była wielka? No trzeba zrobić więcej Rosjan! No to słuchaj Mieciu, wpisz tam że do 2120 roku powiększymy populacje kraju 4 krotnie xD no i gitara, plan jest? jest! Co z tego że jakieś 3/4 ruskich na oczy kibla nie widziało a połowa zapewno nawet dziury do srania nie ma, do 2050 roku Rosja będzie równomiernie zaludnionym krajem małych i średnich miasteczek. xD