- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1579 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1579 Culés
0
My z tym przegraliśmy.
4
@Emhyr Araujo przegrał nie Barcelona
1
@Encore Nie tylko Araujo
0
@Emhyr bo mamy pseudo lidera obrony
2
@Emhyr mecz się nie skończył przypominam
0
@Encore Bardziej od Araujo zawalił Cancelo.
3
@Emhyr Tylko Araujo i taka jest prawda,on zakonczyl ten dwumecz czy tego chcecie czy nie
3
@Encore poza tym na razie to 1 połowa meczu który BVB gra u siebie - tutaj wiele się może jeszcze zadziać
1
@abram3k Ty jesteś jedną z największych chorągiewek na La Bambie xD
0
@Emhyr my z tym wygrywaliśmy do czasu czerwa
0
@Emhyr mow o sobie to berlinko
0
@abram3k Jak ty już kilka razy Yamala sprzedawałeś a potem się podniecałeś jak dobrze gra XD Chorągiewa i tyle
0
@Emhyr wstawianie xd świadczy o twoim rozwoju i brakach
0
@abram3k ? jakie wstawianie xd To są fakty co mecz to inna twoja opinia.
0
@Emhyr pokaż mi przykłady gdzie sprzedawałem Yamala.
Podrzuć skrina, gdzie jest hasło z mojej strony że należy go sprzedać hipokryto
0
@abram3k Pierwszy z brzegu ślepy zauważy że masz dwubiegunowke. Poza tym chyba nie wiesz co to znaczy hipokryzja skoro tutaj to napisałeś https://ibb.co/4N8JqDR
0
@Emhyr no i co hipokryto gdzieś tu pisze nieprawdę ? Porównaj liczby jakie daje Raphinha a jakie Yamal.
Ty za to nie masz dwubiegunowy bo ciągle jesteś odklejony
0
@abram3k I po raz kolejny używasz słowa którego nie rozumiesz. Uważanie że Yamal jest gorszy od Rafy to odklejenie zresztą to widać jak piszesz że Araujo to słaby obrońca.
0
@Emhyr słaby lider nie oznacza że jest słabym obrońcą. On potrzebuje obok lidera. Bo sam robi za dużo kryminałów