- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
2
Szczerze mówiąc zupełnie nie interesują mnie te gale idiotow które ostatnio stały się bardzo modne. Natomiast jak widzę że gość który nazywa się "piwko nie można" ma zawalczyć, czy nie wiem co robić, na jednej z takich gal to nóż mi się w kieszeni otwiera. Przede wszystkim promowanie tego typu ludzi kończy się zazwyczaj tym że młodzi, bez ambicji którzy chcą zabłysnąć w internecie widzą ze próg wybicia jest co raz niższy. Po drugie jeśli Ukrainiec chce walczyć to dlaczego nie robi tego w swoim kraju gdzie mógłby przyczynić się do zakończenia wojny? Lepiej robić z siebie głupka i liczyć na łatwe pieniądze.
8
@!34RC3!_0N4 Zupełnie Cie to nie interesuje dlatego piszesz o tym post na La Rambli, nawet wiesz o kogo chodzi i kto ma tam zawalczyć? xd
14
@!34RC3!_0N4 "Po drugie jeśli Ukrainiec chce walczyć to dlaczego nie robi tego w swoim kraju gdzie mógłby przyczynić się do zakończenia wojny?"
W sensie, że co? Miałby krzyczeć do ruskich: "Z czołgami nie można"?
7
@Danny Gaucho Do pustej.
0
@Jakchcesz dokładnie, mam internet i potrafię przeczytać nagłówki z których jasno wynika, że będzie walczył, a czy to będzie z mini majkiem na gołe pieści, czy z roxi węgiel w kisielu to lata mi koło dzwona
0
@!34RC3!_0N4 gość dostał na pizdę i stał się sławny xd
0
@!34RC3!_0N4 No i widzisz, ten Ukrainiec znany jest z akcji gdzie jako kierowca taksówki musiał użerać się z dwoma półmózgami-sebixami których wiózł i którzy go wyzywali, że ma stąd spie*dalać do siebie itd. :) mimo że pracuje tu legalnie i nie darmozjadzi. No i ogólnie nie odwalał do tej pory żadnej patologii ani nic z tych rzeczy.
0
@!34RC3!_0N4 kryteria do wyboru przeciwnika tutaj są piękne
Do 55kg
Wydaje mi się, że więcej wagowo wnoszą do oktagonu te wszystkie patusiary
0
@!34RC3!_0N4 Śmieszne jest to wysyłanie Ukraińców na front przez Polaków. Wcale byście nie uciekali do Niemca w trakcie ataku Ruskich tylko byście szli na rzeź.