- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
0
Bardzo prawdopodobny scenariusz na przyszły sezon, to słabe wyniki sportowe i zwolnienie Xaviego. Natomiast jest też w tym haczyk o którym Laporta wie i zaufaniem Xaviemu bardzo ryzykuje. Socios będzie rozliczał Laporta po każdej porażce i wotum nieufności w jego kierunku jest czymś bardzo prawdopodobnym w przyszłym sezonie.
2
@Arden Nie będzie się opłacało robić wotum w 2025 (czasochłonny proces) bo za w 2026 będą wybory.
0
@MesQueUnClub_87 Dlaczego nie opłaca? Przecież w rok można podjąć bardzo dużo decyzji. Po drugie Laporta byłby kolejny raz faworytem, gdyby miał startować, bo konkretnych kandydatów brak. Bartomeu też miał wotum nieufności, rok przed końcem kontraktu.
1
@Arden Laporta,po nieudanych negocjacjach z Messim,mam wrażenie że całą swoją kadencję postawił na Xaviego.Jak się nie uda wykręcić jakiegoś wyniku w kolejnym sezonie(czytaj puchary) to w 2026,będzie najpewniej nowy prezydent.
0
@Arden Bo jeżeli rozpoczną wotum w 2025 to będzie ono trwało kilka długich miesięcy i cała zamota z kartami głosów i kolejkami Cules tylko po to by go odciąć na pół sezonu. Nikt się nie podejmie czegoś takiego. Wiemy jak to wyglądało przy poprzednim wotum.
0
@MesQueUnClub_87 Bartomeu wyleciał dwa miesiące później po złożeniu wniosku o wotum nieufności. To nie jest jakoś dużo czasu, patrząc na fakt, że Xavi może wylecieć jeszcze w tym roku.