La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1623 Culés

konto usunięte

0

Ciekawi mnie strategia obronna Xaviego odnośnie zmiany zdania. Dziennikarze będą go mocno dojeżdżać i każdy to wie. Co konfe będą mu wypominać że nie ma szans na zmianę decyzji a ją zmienił i to nie po wygranej Lidze Mistrzów. Ciekawe tygodnie się szykują.

konto usunięte

4

@Emhyr "Po rozmowie z zawodnikami, którzy prosili żebym został i po rozmowie z zarządem, zmieniłem zdanie". Ciągle wierzę w ten projekt"
Tak będzie.

konto usunięte

4

@tristan87 Robię to co najlepsze dla Barcelony

0

@Emhyr Xavi nie za bardzo musi się z czegoś tłumaczyć. I nie będzie tak co konferencja. Jedna, dwie konferencje i wszyscy przejdą do porządku dziennego. W Hiszpanii to wszystko jest trochę inaczej postrzegane, niż na La Bambie.

konto usunięte

0

@Safrani No jednak jak ogłosił odejście to długo to wałkowali czy ostateczna decyzja

0

@Emhyr no bo tu było pole do wałkowania, szczególnie, że drużyna zaczęła robić progres. A teraz już nie będą co mecz pytać, czy jednak odejdzie. Przecież to bez sensu.

konto usunięte

0

@Safrani Ale nie no teraz będą wałkować że jest niesłowny bo miał odejść

0

@Emhyr nie będą. Takie głupoty tylko La Bamba może wałkować.

konto usunięte

0

@Emhyr Prawie zgadłem
Xavi Hernández: „Wszyscy znają moje uczucia do tego klubu. Otrzymałem wiele zaufania ze strony klubu, całego zarządu, a także mojego zespołu, zawodników. Ten projekt nie jest jeszcze skończony. Musimy Pracuj ciężko, skonsoliduj projekt i dlatego zmieniłem decyzję.

konto usunięte

0

@tristan87 xD niepodrabialny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?