- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1726 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1726 Culés
2
Wuefista Arteta za chwilę może zostać mistrzem Anglii, a wuefista Inzaghi jest już mistrzem Włoch. Obaj 40+, obaj pomimo dopiero kilku lat w trenerce już puchary na koncie. A i w LM zdążyli się pokazać. I przede wszystkim obaj chcą aby ich zespoły grały w piłkę, a nie mordowały futbol i gwałciły oczy kibiców. I niby Xavi też by mógł się wpasować w ten opis, a jakoś po tym sezonie ciężko ufać, że coś z tego jeszcze będzie. Zobaczymy
4
@arasz1819 Xavi też jest mistrzem Hiszpanii i dotarł w LM tak daleko jak Arteta ale nie miał tyle kasy na transfery.
0
@arasz1819 A co takiego pokazał Arteta W LM? Ledwo w karnych wygrał z Porto i odpadł z najgorszym Bayernem od lat. Tego popadania ze skrajności w skrajność już się czytać nie da.
0
@arasz1819 Ale Xavi już jest mistrzem kraju. Będąc trenerem krócej od obu panów. A w CL w tym sezonie ta sama faza co Arteta i dalej niż Inzaghi....
0
@Roobo @BoRoWieC @PatrykBarca przecież napisałem chyba jasno, że "Xavi też by mógł się wpasować w ten opis"... tylko tam jest progres, a u nas ten sezon to lipa na większości frontów. Inzaghi już finał LM zaliczył więc to, że w tej edycji doszliśmy rundę dalej to takie sobie pocieszenie. Arteta dzwiga Arsenal z większej dupy, i to nie jest klub który nawet za Wengera jakoś wiele mistrzostw ugrał.
0
@arasz1819 No Arteta wydał 600mln. Z pierwszej 11stki. Tylko Saka jest wychowankiem.....
0
@PatrykBarca Arteta jest dłużej i Arsenal stać. Nas nie stać, a Xavi w 2,5 roku wydał 270mln.