- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 863 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 863 Culés
1
Co ta kobieta tworzy to nie mam pytań xDD
18
@BorzyKrzys Co w tym jest złego/śmiesznego? Wszystko to o czym ona mówi jest rozsądne, bo wiedza ludzi o tym, jak funkcjonuje samorząd jest b. nikła, a kontakt z ludźmi o innych poglądach też może być dobrym rozwiązaniem patrząc na to jak ten kraj jest podzielony.
2
@macio_944 Ale Ty wiesz, że jest taki przedmiot, jak WOS? Po co tworzyć kolejny, który niemal się dubluje z materiałem z wosu, bo z tego co wiem było tam sporo o władzach lokalnych.
9
@macio_944 taki przedmiot jest bardzo groźny dla populistów, dlatego niektórzy się go boją. O czym będzie mówił Sławek Mentzen, jak młodzi wyniosą wiedzę ze szkoły?
4
@BorzyKrzys Nie wiem jakie oni mają plany względem podzielenia programu na WOS i przedmiot edukacji obywatelskiej. Wiem natomiast, że na WOSie nie ma kwestii kontaktu z ludźmi o innych poglądach i tam było b. dużo teorii, więc jeśli przedmiot Edukacja Obywatelska będzie bardziej praktyczny, to jest to świetny pomysł. Poza tym na WOSie są absolutne podstawy jak np. trójpodział władzy, więc mam nadzieje i tak to widzę, że w tym nowym przedmiocie wejdą głębiej w samorządy, co również ma sens, ponieważ samorządy tworzą szkoły, czy też miasta i im większa wiedza na ten temat społeczeństwa tym lepiej. Póki co nie widzę sensu w krytyce tego przedmiotu, a wręcz przeciwnie - wygląda to sensownie i dobrze jak na tę chwilę.
0
@Safrani Dla mnie nie jest groźny orzełku. Nie jestem też wyimaginowanym populistom czy mitycznym wyborcom konfederacji. Po prostu dostrzegam pewne rzeczy z którymi się mogę nie zgadzać, zwłaszcza w przypadku przedmiotów humanistycznych. Smacznej kawki.
0
@BorzyKrzys ale ja nie pisałem o Tobie. Pisałem ogólnie.
0
@BorzyKrzys Co ci w tym nie pasuje? Jak najwięcej podobnej wiedzy. Jeszcze np rozliczanie podatków powinno być obowiazkowe dla wszystkich