- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1772 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1772 Culés
1
Niestety szykuje się sezon bez pucharów i słaby początek w lidze jest już nie do odrobienia, szkoda bo skład był lepszy niż rok temu...
2
@Kuba_1 Najbardziej boli, ze to był prawdopodobnie najsłabszy Real w ostatnich i w najbliższych kolejnych latach. Bez genialnego bramkarza, bez podstawowego stopera no i bez Kyliana.
W kolejnym sezonie będą mocno wzmocnieni względem tego sezonu przy założeniu, ze znów im się nie posypie podstawowy zawodnik
My moze wyciągniemy drugiego Romeu, bo na więcej może nas nie stać
2
@Kuba_1 nie słaby początek w lidze, tylko cały słaby sezon, z kilkoma przebłyskami.
1
@LukaszFan Grają o wiele lepiej niż w mistrzowskim sezonie 19/20 a w obronie grają lepiej również niż w ostatnim mistrzowskim sezonie 21/22 gdzie do triumfów uciągnęli ich Benzema i Vinicius. Nie notują żadnych porażek na wyjazdach z cieniasami jak Almeria czy Cadiz. Wszystkich ogórów ogrywają u siebie i na wyjeździe. Najsłabszy to ten Real jest na papierze, w rzeczywistości to oni mają najmocniejszy skład od lat bo w formie jest Vinicius, Carvajal, Rudiger, Kroos, Valverde, Camavinga, Tchouameni, Brahim. Bellingham spadł z liczbami ale dalej tworzy sytuacje bramkowe. Rodrygo niby żałosna forma a kilkanaście bramek ma i kilka meczy wygrał. Niby nie mają klasowego bramkarza na papierze a jednak Łunin okazał się takim w rzeczywistości. I jeszcze wchodzi Joselu i dokłada liczby, wchodzi Modrić i daje liczby. Strzelają zwycięskie bramki po stałych fragmentach a tym samym ich nie tracą. Ledwo jedna porażka w lidze na tym etapie sezonu, wyjście z grupy z kompletem punktów. Po prostu grają genialny sezon biorąc pod uwagę ile mieli kontuzji. Mają niewiele mniej punktów niż Inter którzy zdominował Serie A. Gadanie o tym jacy to oni są słabi to zakłamywanie rzeczywistości. Z tego składu "przejściowego" rozwalanego kontuzjami i zawieszeniami za kartki przez głupotę Anchelotti wycisnął niemal maksa.
0
@VladaladaMuru Prawda, trochę nam odjechali, jednak czuję że projekt Barcy z młodymi zawodnikami z La Masii odpali tylko trzeba trochę czasu i solidnego trenera który to rozwinie I złoży do kupy. Cierpliwości i nawet ten Mekambe nie będzie straszny. Będzie nowa wersja Galacticos to i musi być nowa wersja Barcelony opartej na własnej akademii