- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
1
Tyle lat demokracji a dopiero Peło z Tuskiem zabiera bandziorom drogowym narzędzie zbrodni.
Niemca nam trza było by porządki w Polsce zaprowadził
2
@Comentateiro No i co się cieszysz? Zabiorą @Luciano99 narzędzie pracy
8
@Comentateiro Zabieranie ludziom ich własności to jest fundament demokracji. Genialny ruch.
1
@Comentateiro Dziadek, może demencja nie pozwala sięgać pamięcią dość daleko ale przypomnij jak to było z tym niemieckim porządkiem na naszych ziemiach? Niepokornych do obozu, a niepotrzebnych gdzie?
Trzeba uważać o co się prosi i na ile pozwala
5
@Kgorecki2500 jak zabiorą? @Luciano99 ma zakład w autonomicznej republice Sosnowca - polskie przepisy mają ograniczony wpływ na jego działalność
2
@mekston oni są tam pod wpływem, ale czego innego
3
@Comentateiro zadne zabieranie autka nie pomoże jak ktoś ma kilka samochodów albo stać go na następny bo nie ludzmy się bo pijaku o wiele czesciej jeżdżą ludzie majętni i sam nie znam nikogo powiedzmy biedniejszego, który by został zlapany po pijaku. Natomiast znam dwóch delikwentów co spowodowali zdarzenia drogowe mając po 1-2 promile i byli to ludzie bogaci.Jedynie bezwzględne więzienie powiedzmy powyżej pół promila choćby na 3-6 miesięcy by pomogło. Może nie tak ludzie bali by się więzienia jak zasrania sobie papierów.
Robił bym coś takiego: każde 0,1 powyżej pół promila to miesiąc więzienia.
Masz 0,55 czy 0,6 siedzisz miesiąc, masz 0,9 siedzisz 4 miesiące i tak dalej.
0
@Comentateiro dziadek tylko że to ustawa PISowska a KO zamierza tą ustawę złagodzić :P
0
@Comentateiro Jedyne konkretne zaostrzenie kar za wykroczenia drogowe to akurat robota PiSu.