- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
0
A może Smuda ?
"Carrusel Deportivo": Rafa Marquez natychmiast zastąpi Xaviego, jeśli Barcelona odpadnie z Napoli w LM!
1
@barcanawieki Czesław Michniewicz prosi o kontakt.
1
@barcanawieki Z wodospadu pod tsunami
1
@barcanawieki No to skoro w niego nie wierzą że coś wygra to czemu dopiero po odpadnięciu z LM ? A druga sprawa Barca B straci trenera A walczy cały czas o awans
0
@Kamil689 Dwie kwestie trzeba poruszyć. Pierwsza to z uwagi na kasę Xavi nie odejdzie dopóki kibice nie będą chcieli jego głowy, póki co generał nadal przykuwa uwagę kibiców i piłkarzy. To też kwestia marketingu, znane nazwisko na ławce elektryzuje sponsorów i nieco odwraca uwagę od boiska... To się powoli kończy rzecz jasna i dopiero fiasko w LM przechyli szalę i Laporta dłużej trzymając trenera zaryzykuje swoją posadę.
Co do rezerw, czy aby na pewno chcą awansować? W drugiej lidze trzeba już coś więcej niż dzieciaki ze szkółki. Barcy na to nie stać.
Odnośnie Marqueza ktoś już tu przypomniał o pewnych niewygodnych faktach z życia i jego zakazie wjazdu na teren USA co go zupełnie skreśla z roli szkoleniowca. Poza dwoma miesiącami do końca sezonu, tyle może dostać.
0
@Dalhi No to tym bardziej nie ma sensu a okres przygotowawczy powinni zrobić w Europie no ale kasa.
0
@Kamil689 Powinni w lecie pojechać w góry do Austrii i tam robić przygotowania. To tourne po usa to podobno 12-15 mln euro zysku... W porównaniu do tego ile w sezonie jest do wygrania na boisku to drobne.
Trzeba by było na poważnie zrobić bilans czy prowadzenie cyrku w upale po stanach jest warte gry.