- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1068 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1068 Culés
0
Czyją stronę trzymasz w konflikcie Djokovicia z Goatem?
0
@Popitek12
# antyserbzawsze.
W każdej dziedzinie.Zdradziecki naród.
1
@Popitek12 Marne prowo. Sprawa GOATa została już dawno rozstrzygnięta i na pewno nie jest to Nadal ani Federer.
0
@Rl9k1nG Chłopak już któryś raz próbuje w ten sposób robić ,, zadymę", ale mu średnio wychodzi.
1
@Rl9k1nG taki z niego goat jak z Cristiano
0
@Popitek12 Argumenty podaj. Bo w statystykach rządzi Djoko.
1
@Rl9k1nG Gdyby Novak tak męczyły kontuzje jak Rafe to by 10 nie wygrał. A zresztą w szlemach jak się spotykali to zwykle Rafa wygrywał
0
@Popitek12 Nawet jeśli, to nie ma to nic do znaczenia. Gdyby babcia miała wąsy to by nie była dziadkiem. Fakt jest taki, że Nadała jednak dręczyły te kontuzje i przez to Nole osiągnął więcej.
1
@MarioVeB! "Zdradziecki naród."
O, kolejny na Rambli po @parpe co nie zna historii tego kraju, ale pierwszy jest do wypowiadania się i oceniania. :D
0
@Ojciec5tkidzieci
Sorki mam za dużo znajomych Chorwatów i swoje się nasłuchałem
Więc i tak zdania nie zmienie
1
@Rl9k1nG
Nadal jest Goatem i tego nie zakrzyczysz
3
@MarioVeB! Opieranie swojego zdania o Serbach na podstawie opinii Chorwatów (i odwrotnie) to niezły fikołek.
0
@Ojciec5tkidzieci Super ,ale to nic nie zmienia.
0
@MarioVeB! Wiem, że nic nie zmienia. Świadczy tylko o Tobie.
0
@Popitek12 A może Novaka nie męczą kontuzję, bo potrafi zarządzać swoim ciałem? Nieraz był wyśmiewany, że rezygnował z meczu przy lekkiej kontuzji, ale jak widać to się opłaciło. Nadal za to zajeżdżał się do końca i są tego efekty.
0
@MarioVeB! Jedyni którzy próbują zakrzyczeć fakty i statystyki to fani Nadala :)