- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 885 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 885 Culés
0
Pewnie by chcial ale tez zna swoje cialo najlepiej i wie ze nie dalby rady sobie na tym turnieju.Niestety liczne operacje i kontuzje w polaczeniu z 37 latami jest czyms ciezkim.
0
@Encore skoro nie jest w stanie zagrać 3-setówki z Milosem to jak miałby 5-setówkę z Novakiem czy Alcarazem? Naprawdę to już nie ma sensu
0
@MesQueUnClub96 No na ten moment nie jest ale nie wiadomo co bedzie za killa miesiecy
0
@Encore ta przerwa potrwała zbyt długo i do poważnego (czołówka) Nadal już nie wróci
0
@Encore rok nie grał i teraz kilka miesięcy myślisz że go wybawi? Moim zdaniem już nie wróci do grania na takim poziomie. Pewnie będzie jeszcze kilka razy próbował ale większego sensu to już nie ma
0
@WiernyKibic111 @Encore myślę że przede wszystkim chce spróbować na mączce.
Jeśli to nie wypali to zakończy karierę, zresztą jak tam nawet pogra to i tak to raczej ostatnie turnieje dla niego.
RG to może być ciężki temat ale te IO to pewnie coś o czym myśli.