- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
4
Wolałbym żeby Pedri zaczynał na ławce ale wchodził za Gundogana niż grał na tej zje**nej pozycji na której ani on nie potrafi grać ani Gavi i są na niej tak ograniczani piłkarsko że się bardziej nie da. Nie każdy jest Iniestą żeby czuć to fake skrzydło.
0
@Emhyr truuu tylko kto wtedy na lewym? Felix który lubi se meczyk przespać?
0
@Emhyr To jest pozycja z której wypłyną w Las Palmas.
https://www.google.com/search?q=pedri+heat+map+i.+lad+palmas&oq=pedri+heat+map+i.+lad+palmas&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOTIJCAEQIRgKGKABMgkIAhAhGAoYoAHSAQg5NDU5ajBqN6gCALACAA&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8&chrome_dse_attribution=1#vhid=Lvm8ZkSx5Pgz1M&vssid=l
0
@Dankho94isback Felix w większych meczach nie przesypia
0
@Dalhi To była trochę inna formacja on tam grał w stylu Depaya biegał gdzie chciał. W Barcelonie nie odnajduje się tam kompletnie a kontaktów z piłką ma tak mało że aż wstyd.
0
@Emhyr Pedri będzie grał w środku, skrzydło zostanie dla Cancelo
0
@mkord Ja to wiem ale jednak przy lewej stronie boiska. On tam się nie odnajduje i najlepiej wygląda tam gdzie gra Gundogan
0
@Emhyr Ale Pedri jest też czesto w środku. Czemu Ty uważasz że my gramy 4-3-3. JAK to jest częściej 4-4-2 z diamentem w środku.
0
@PatrykBarca Gdzie ty stwierdziłeś że uważam że to 4-3-3. Każdy wie że to nie jest 4-3-3 po prostu nie podoba mi się jak Xavi na siłę chce grać czterema pomocnikami i wrzuca tam zawodnika który się nie odnajduje tak samo jak było z Gavim. Fermin jest idealnym pomocnikiem żeby tam być ale nie Pedri. Wirtz też by tam siedział to samo Musiala ale Pedri i Gavi mają taką charakterystykę która lepiej sprawdza się czysto w środku pola a nie lekko na boku i w dodatku wysoko.
0
@Emhyr Jak nie, jak przysypia? Z Atletico tylko wyszło. Z Porto oba mecze cienko, z Realem tylko w sph po wejściu z ławki, ale i tak to jedna akcja była. Tylko z Atleti dobrze zagrał, z Gironą cienko. Z Bilbao co miał marnował, tylko asystą się uratował. Do tego on nie trzyma konce tracji w obronie tak jak Pedri. Drużynę budujesz od tyłu, Pedri daje więcej spokoju drużynie i o wiele lepiej wspomaga w defensywie zespół.
0
@Rewolucja123 Ciebie nie słucham na temat Felixa bo i tak nie jesteś obiektywny. Co do Pedriego to zobacz sobie ile on notuje kontaktów z piłką jak go wystawia na tej pozycji to będziesz wiedział o czym mówię.