- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
1
Nie oceniam sytuacji z golem Realu, bo zwyczajnie się nie znam, ale ciekawe czy by nam uznali jak anulowalii nam takie bramki.
https://x.com/NewReyReal/status/1761882215833546925/photo/2
No chyba, że ta nasza bramka nie powinna być anulowana?
19
@Kamiloza91 Ferran brał udział w akcji, wyskoczył do piłki. Rudiger całkowicie olał sytuacje i piłkę. Pretensje to trzeba mieć do Torresa, przez jego głupotę, nie uznali bramki.
0
@Arden Olał sytuacje czy zrobił ruch do piłki? Mi sie wydaje że zrobił ruch do piłki.
1
@Arden co ty pieprzysz chłopie. Stał na linii wrzutki absorbując uwagę obrońcy. To że nie wyskoczył to piłki niczego nie zmienia.
0
@wawrzyn1 przecież ten obrońca nawet uwagi na niego nie zwrócił, więc jak absorbował? ty jesteś jeszcze nayebany, czy na siłę chcesz zabłysnąć bez argumentów?
0
@Arden boże człowieku, odstaw te dragi,co to za tłumaczenie że obrońca nie zwrócił na niego uwagi xD a jakby obrońca powiedział że zwrócił to co? Zmieniłbyś opinie?
0
@wawrzyn1 Przecież sam napisałeś że, absorbował uwagę obrońcy, więc użyłeś tego samego argumenty, ty ogarniasz, czy upośledzony? Tłumaczenie? tak jest w przepisach, o czym pisali specjaliście np z archivo var.
0
@Arden pisząc że Ferran brał udział w akcji a jednocześnie pisząc że Rudiger nie, pokazuje twój poziom odklejenia
Komentarz usunięty
0
@Arden mam nadzieję że sobie odpoczniesz od komentarzy na jakiś czas za te wyzwiska. Nie będę się zniżał do twojego poziomu.
0
@wawrzyn1 Przecież sam zaczepiłeś używając przekleństw, nie masz żadnego argumentu, tylko na siłę próbujesz coś wmówić. Rozmawiam z tobą na twoim poziomie, tak jak sam zacząłeś w pierwszym zdaniu wyżej hipokryto.
0
@Arden za tego przyglupa to powinienes w łeb dostać, może by się coś przestawiło w tym kwadratowym pustym dzbanie. Bez odbioru.
0
@wawrzyn1 Haha, do czego ty sie nadajesz. Jesteś przygłupem, zaczepiłeś w chamski sposób bez argumentów :) zdrówka.
Komentarz usunięty