La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

konto usunięte

2



Bardzo ciężka sytuacja ukrainców. Nie pomaga, ze działania wojenne z wyłączeniem niewielkiego obszaru nie są prowadzone również w Rosji.

2

@MESSIah16 U nas pracuje sprzątaczka z Ukrainy. Ostatnio powiedziała, że Ukraina już jest sprzedana i tylko szkoda chłopaków którzy walczyli i zginęli. Wszędobylska korupcja i nic więcej. To jej słowa.

konto usunięte

1

@MESSIah16 Ta wojna jeszcze długo potrwa coś czuję. Na razie nie ma żadnych przełomów na froncie i się nie zanosi, żeby się jakieś pojawiły. Smutne, ile jeszcze ludzi zginie.

1

@MESSIah16 No cóż... teraz mogą jedynie walczyć o zminimalizowanie porażki w wojnie. Oni już jej nie wygrają

1

@bartekvisca Polska też była sprzedana a jednak sama sobie wywalczyła Niepodległość, Patrioci będą walczyć do ostatniej kropli krwi i nic tego nie zmieni.

konto usunięte

2

@Arden wiadomo - są ludzie którzy wolą zginąć niż wpaść w ramiona wroga

1

@MESSIah16 otóż to, no ale najłatwiej jest gadać osobie która wyjechała z kraju.

0

@Arden byle tylko tymi patriotami nie okazali się banderowcy

konto usunięte

0

@Arden Wiesz jak ja czasami widze jakiś filmik z udziałem Ukraińców i widzę posty pod tym filmem naszych rodaków nawiązujące do tego co oni robią w naszym kraju, czemu nie są na froncie itp to się zastanawiam ile Polaków w razie wojny (odpukac) zostało by w kraju a ilu by wyjechało. Żeby nie było, uważam Ukraińców w naszym kraju jest za dużo a przede wszystkim nie rozumiem dlaczego oni są tak bardzo uprzywilejowani w porównaniu do nas ale z drugiej strony potrafię ich zrozumieć. Życie ma się jedno, każdy chce żyć a jak wiadomo wojny są wywoływane przez polityków którzy sobie oglądają wojne na wielkim ekranie jak w kinie a normalni ludzie i żołnierze muszą ginąć... Mimo że kocham Polskę to do ostatniej chwili bym się zastanawiał czy zostać czy uciekać. Serce by mówiło zostań ale rozum by mi podpowiadał żeby wziąć rodzinę i wyjechać w bezpieczne miejsce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?