La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1179 Culés

0

Czy trzymanie czegoś w sobie czym nie bardzo chce się mówić do innych (czyt. wyżalić) to dobry pomysł?

14

@Rewolucja123 ale Cię ta ruda urządza...

1

@ranger3120 W sumie jest z tym powiązane trochę, ale to nie jest problemem.

2

@Rewolucja123 jeżeli chcesz kiedyś wybuchnąć to tak. Najlepiej pogadać z kimś o tym co Cię gryzie. Chyba, że nie masz nikogo normalnego w otoczeniu, to już lepiej dusić w sobie niż powiedzieć jakiemuś debilowi.

0

@Rewolucja123 a co do pytania - im dłużej coś w sobie kisisz co czujesz, że wolałbyś jednak komuś powiedzieć ale np. strach czy wstyd Cię powstrzymuje to jest większa szansa na to, że w końcu się to objawi jakąś chorobą, prędzej czy później - dlatego jeśli nie chcesz takich rzeczy mówić znajomym, to znajdź sobie kogoś anonimowego w internecie, ja tak robiłem i było mi lepiej, bo jakbym miał powiedzieć swoim znajomym czy rodzicom to co mi tak na prawdę leży na sercu to by mnie wyje*ali z domu i straciłbym znajomych :D

6

@Rewolucja123 Lepiej się wyżalić, w twoim przypadku i tak już gorzej być nie może, więc niczym nie ryzykujesz

0

@Kozinho. No ciężko powiedzieć, że mam kogoś normalnego w swoim otoczeniu...

2

@Rewolucja123 zawsze masz la bambę. Już zleciała się sama śmietanka tej strony. Wal śmiało

1

@Rewolucja123 Zawsze możesz przelać to na papier. To daje ulgę.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 myślę, że tak. Świat jest pełen fałszywych osób, które tylko grają bliską osobę i dobrego słuchacza. Takie osoby poklepią po plecach, powiedzą to co chcesz usłyszeć, powiedzą, że będzie dobrze a w rzeczywistości nic to nie daje. Poza tym te same osoby nie interesują się tobą gdy jesteś w rozsypce więc po co wyżalać się innym skoro i tak się od ciebie odwrócą. Tak działa ten świat

0

@Rewolucja123 Od takich spraw są psychologowie. Nie ma sensu klepać o sobie byle komu. Jeśli musisz to najlepiej specjaliście.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?