- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1412 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1412 Culés
5
Gundogan, październik 2023:
- Nie chciałbym powiedzieć czegoś źle, ale byłem w szatni i oczywiście zawodnicy są rozczarowani, ale szczególnie po tak wielkim meczu i takim wyniku chciałbym widzieć więcej frustracji, więcej złości, większe rozczarowanie. To jest trochę problem. Musi być więcej emocji, szczególnie kiedy przegrywasz i wiesz, że możesz zagrać lepiej i zrobić coś lepiej w pewnych sytuacjach, ale nie reagujesz i to ostatecznie przenosi się na boisko. Musimy pod tym względem wykonać wielki krok naprzód, bo inaczej Real Madryt i nawet Girona nam uciekną.
A jaka wtedy krytyka poszła w jego kierunku :P
5
@NeroTFP1 kto go krytykował? chyba tylko sztab trenerski, wszędzie były słowa wsparcia i podziękowania że jako jedyny pokazał jaja.
4
@Arden No właśnie do tego zmierzam, że w ogóle chłop musiał się tłumaczyć z tych słów, a nawet Deco mówił, że wszystko zostało już wyjaśnione. Tak jakby w ogóle coś musiało być :D
1
@NeroTFP1 Aż mi szkoda Gundogana przejść z takiej maszyny Guardioli do takiej Barcelony. No i chłopak miał rację bo Girona i Real Madryt nam uciekli. Na 19 kolejek chyba tylko 1 kolejkę z Realem Betis 5:0 wygraliśmy bez problemów i na luzie. Szkoda tego sezonu bo na początku sezonu myślałem, że odjedziemy Realowi w tabeli patrząc, że trapią ich kontuzje i nie mieli 9tki.
1
@NeroTFP1 I taka to jest kadra Barcelony w tym sezonie poza Ilkayem.Wytłumaczyć po porażce się trzeba,powiedzieć że porażka niezasłużona bo to,bo tamto..
2
@NeroTFP1 Codziennie powinien ich ganiać, Gundogan mentalnie i umiejętnościami jest liderem na boisku.