- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
7
Oficjalnie: Vince McMahon odchodzi z WWE i z całego TKO
@PatrychoO @BartqRKO @Popitek12 @Transu96 @negreanu @BorzyKrzys @lucas/catalan
0
@zadafcb Może i dobrze. Nikt mu nie odbierze zasług i imperium jakie zbudował. Triple H zaczął dobrze ogarniać i chyba zauważył, że WWE musi się zmieniać i iść z duchem czasu.
2
@BorzyKrzys Odchodzi bo jest obrzydliwym człowiekiem i dostał gruby pozew. Śmieszne, że całe swoje imperium już w sumie stracił bezpowrotnie, stary tam pewnie się przewraca w grobie. I bardziej śmieszne, że The Rock jest już udziałowcem w TKO. Raz już przejął biznes Vince jakim jest XFL, teraz zabrał się za drugi XD.
0
@partymaker Dokładnie pewnie Ari albo ktoś z Endeavor/TKO dał Vinceowi ultimatum, że sam odejdzie albo go wyrzucą. Sam sobie Vince jest winny tej sytuacji na przestrzeni lat co się działo.
A jak ta ostatnia afera wypłynęła to też wartości akcji spółki poszły w dół.
0
@negreanu akurat wyrzucić go nie mogli, bo jego umowa mówiła o tym, że odejdzie w momencie, śmierci albo rezygnacji, więc dobrze, że chociaż tutaj poszedł do rozum do głowy i nie robił już więcej syfu, bo już sponsorzy zaczęli odchodzić
0
@zadafcb No tak przez to by mieli straty, choć ja widziałem kiedyś zapis w info, że jak wyjdzie jeszcze jedna tego typu sprawa jak w 2022 roku to go będą mogli odwołać.
2
@zadafcb kilka lat za późno