La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1933 Culés

4

Lubie sobie czasami poczytać o fikołkach logicznych fanatyków jakiejś parti, można się pośmiać ale dzisiaj co przeczytałem w artykule o protestujących pod aresztem gdzie siedzi Kamiński to przeszło moje oczekiwania. Otóż pisiory okrzyknęły że wybory zostały sfałszowane przez koalicję 15 października xD Jak wielki fikołek logiczny musiał się odstawić w głowie tej pani to ja nie mam pytań. Obstawili nielegalnie TK swoimi sędziami, wprowadzili wątpliwe izby do SN, rządzili 8 lat, mieli swojego prezydenta, korzystali z oprogramowania szpiegowskiego do inwigilacji opozycji, finansowali kampanie wyborczą ze spółek skarbu państwa, zrobili ordynarną tube propagandową z telewizji publicznej która 24/7 opowiadała jaki to ten Jaruś jest wspaniały i mając dosłownie władzę totalną w państwie pozwolili sobie na "sfałszowanie" wyborów przez opozycję xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?