- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1009 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1009 Culés
0
Czytając LR dzisiaj można pomyśleć że Polska to tylko kraj dla młodych,ynteligentnych ludzi z prawem do wszystkiego. Senior chce jechać na marsz to niech jedzie. Jesteście wielce tolerancyjni, nowocześni, postępowi a nie pasuje Wam jak pare dziadków spędza czas. Zmieńmy konstytucje i dajmy prawo głosu od 18 do 20 roku życia gdzie większość nie ma pojęcia o prawdziwym życiu w tym wieku. Senior ma swoje prawa, wyznaje pewne wartości, przeżył życie i nie mamy prawa mówić im jak mają żyć. Odstawcie politykę co niektórzy na bok, bo pisząc za tłumem brednie tylko szkodzicie sobie i swojemu zdrowiu.
7
@konajoncek mi jest ich zwyczajnie szkoda, że w imię nakładzionych do głowy bzdur jadą marznąć. Będą stać na mrozie dla 200k pensji Adamczyka i reszty złomów.
1
@konajoncek Słyszę te ich wartości w prawie każdym wywiadzie na bazarze "bo trzynastkę dajo, a tamtyn nie doł ". Niech jadą, grunt to mieć w życiu pasję.
0
@arasz1819 ale to samo można powiedzieć o Was, którzy wielce oświeceni a za Tuskiem by w ogień skoczyli :D
1
@mrboom tak bym wskoczył, że w życiu na żadnym marszu, proteście nie byłem i raczej nie będę. Ale wiadomo, nie chcieć PiS=kochać Tuska, bo przecież świat jest czarno-biały
1
@arasz1819 Tak samo jeździli do alimenciarza kijowskiego (specjalnie z małej bo go nie szanuję) czy jak było temu dziadowi z KODu. Ludzie to się powinni przede wszystkim zastanowić i przestać się dawać rozgrywać. Tu się zmienia rząd i zmieniają się uciskani a więc i ci którzy robią marsze.