- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
0
O co jest ten cały spór dotyczący ulaskawienia? Jedna strona utrzymuje,że nie można ułaskawić nieskazanych osób, druga że można. To skoro ich teraz skazali to co stoi na przeszkodzie aby ułaskawić ich drugi raz?
6
@maroon sam Duda jak nie był prezydentem to mówił, że można tylko ułaskawić jak ktoś jest skazany prawomocnym wyrokiem, więc nie ma sporu.
Tak - może ułaskawić drugi raz.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@maroon Jeśli Duda ułaskawi ich drugi raz, to tym samym przyzna, że pierwsze ułaskawienie było nieważne. A przecież upierał się, że zostali ułaskawieni.
3
@maroon Nie będą już posłami
Ułaskawienie nie unieważnia wyroku
Tylko powoduje ,że nie pójdzie do więzienia
3
@maroon "o stoi na przeszkodzie aby ułaskawić ich drugi raz?"
Bo mu duma nie pozwala, prędzej doprowadzi do rozwalenia systemu prawnego w tym kraju niż przyzna się do błędu.
Naprawdę nie ogarniam gościa. Facet ma wyższe wykształcenie, tytuł doktora a kompletnie nie potrafi się ogarnąć w rzeczywistości.
Ja na jego miejscu (zakładając że dalej chce tego ułaskawienia dla swoich kolesi) bym skończył to szybciutko ułaskawiając ich teraz po uprawomocnieniu się wyroku z jakimś komentarzem, że podtrzymiuje stanowisko że pierwsze ułaskawienie też było skuteczne, ale dla dobra systemu prawnego w kraju, żeby zakończyć ten chaos i ten spór robi to ponownie.
Wg mnie wyszedł by z tego z twarzą, że jednak potrafi zrobić coś dobrego dla kraju (zakończenie tych kłótni).
Naprawdę wystarczyło by to (drugie ułaskawienie) dobrze ubrać w słowa (opis medialny) i mógłby na tym jeszcze zyskać.
1
@Bobo25 Kaczyński chce wojny, więc Duda nic nie może. Tu teraz chodzi o to, żeby się ciągle paliło.
1
@Safrani I to PiS mówił o totalnej opozycji...