- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1873 Culés
1
Ale co się komentatorzy wczoraj spłakali, że to drużyna źle gra i nie podaje Lewemu, to ich. Pewnie Xavi zabronił, a Kopanie się po czole przez Robercika nie ma wpływu na jego zacny dorobek bramkowy. Jak ja nie lubię takiego usprawiedliwiania. Chłop jest bez formy i jego najlepsze występy to te na tik toku i trzeba sobie to uczciwie powiedzieć. Wieku nie oszuka i nikt nie będzie grał tylko pod niego, bo i po co jak on ani nie przyjmie, ani nie strzeli.
0
@Kozinho. wczoraj akurat Lewy miał dobre wejście nawet
0
@Kozinho. Polecam odpuszczenie ogladania meczow Barcelony z polskim komentarzem, duzo lepiej oglada mi sie angielskie streamy.
0
@Pedri16Future Tez mi sie podobalo jak dziarsko wbiegl z lawki na boisko, i to by bylo na tyle.
0
@JimMorrisonFCB gola strzelił i mógł mieć asystę, więc nawet dobre wejście
0
@Pedri16Future a weź mi nic nie mów o tym jego elektrycznym bocianie. Jakby to był jakikolwiek bramkarz, który przygotował się i analizował jego strzały, to by uja strzelił, a nie bramkę. Robercik jest wielkim piłkarzem, ale coś mu się dziwnego stało od mundialu. Nie wiem. CzesioBall wjechało za mocno, czy co, ale gość wygląda jakby pierwszy raz grał w piłkę.
1
@Kozinho. Przecież on zawsze tak strzelał karne i ma wyższy procent konwersji od Messiego, Ronaldo czy Neymara
0
@Kozinho. Lewy jest kozakiem w karne. Wiem że go nie lubisz ale on akurat w tym jest topką.
0
@Kozinho. Powiedział to już każdy użytkownik La Bamby. Nie nudzi wam się to mieszanie z błotem codziennie piłkarzy Barcelony?
1
@Kozinho. no w tym sezonie na 3 karne strzelił 3 karne, więc nie wiem co ty tutaj próbujesz mi wmówić. No wiadomo, że Lewy od mundialu się pogorszył, ale jak to się ma do wczorajszego meczu. Akurat za wczoraj możemy winić innych piłkarzy, a nie Lewandowskiego, który zagrał 20 minut i przez ten czas zdobył bramkę i wyłożył setkę Roque.