- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1186 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1186 Culés
8
Ale odwaliłam zajebiście dobry jabłecznik. Niby takie proste ciasto ale ile radości jak wyjdzie takie ideolo :D Zapraszam na degustację.
4
@agaFCB nie jest to pułapka typu :naciągnę @VegetaPolska na alimenty?
0
@agaFCB nie, dziękuję. Właśnie żona robi lepszy.
1
@mekston Co, że ja ? No co ty . Nie ufasz mi?
3
@agaFCB Jak robisz dobry jabłecznik to ozenilbym się z Tobą
0
@agaFCB Dawaj otwieramy razem cukiernię!
2
@agaFCB Mówisz jabłecznik, ja słyszę ''szczypta magii w każdym kęsie''.. gdzie ta kolejka do degustacji?
2
@Ptasior Nawet bardzo dobry
@July_6_BcN dawaj
@Montjuic Za rogiem
1
@agaFCB kampania ZP pełną parą
A to podchodzi pod przekupstwo
0
@agaFCB uwielbiam jabłecznik. Podobnie jak sernik na zimno czy ogólnie na ciepło. No i buchte też lubię
0
@VegetaPolska American pie się kłania w Twoim przypadku.
1
@kulek22 Nieprawda, ja to z przypływu dobroci serca . Ale jeszcze chwila i przejdzie całkiem ten dobry nastrój z okresu swiateczno noworocznego a z tym moja dobroć dla was.
1
@Nonameforlife american pie uwielbiam. Mimo wszystko uwielbiam jabłecznik od mojej mamy.
1
@agaFCB Ależ zaraz, zaraz.. jak za rogiem? Czy to znaczy, że muszę przejść przez jabłecznikowe labirynty i pokonać kulinarnego smoka, aby dotrzeć do tajemniczej degustacji?
1
@Montjuic No dokładnie
0
@agaFCB Czyli wszystko przed nami xD
1
@Ptasior Odezwij się za 5 lat :D
1
@agaFCB Czyli jestem na dobrej drodze.. w takim razie będę niebawem ;)
Ps. A tak w ogóle, to smacznego.. chociaż już pewnie nie ma do czego :)
1
@Montjuic A dziękuję, jeszcze dużo zostało:)