La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

5

Pobić Dembusia to już wyczyn.
Robi się naprawdę źle...

"Z powodu problemów ze ścięgnem podkolanowym 21-latek pauzował od końca sierpnia do końca października. W trwających rozgrywkach opuścił 13 z 24 gier. A w ogóle - jak wyliczył kataloński "Sport" - zaliczył absencję w 46 proc. wszystkich spotkań. Pobił w ten sposób "osiągnięcie" Ousmane'a Dembele (38 proc.).
Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/primera-division/news-nie-do-wiary-barcelona-jednak-zmienia-zdanie-wczesniejszy-ko,nId,7232108#iwa_source=newsfeed_next#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome"

konto usunięte

0

@fotohobby
Nic nie robi sie źle
Skończcie histeryzowac

0

@fotohobby Źle to już jest, będzie tylko gorzej.

0

@MarioVeB! "Nic nie robi sie źle"
naprawdę uważasz, że nie granie z powodu kontuzji przez niemal połowę czasu spędzonego w Barcelonie nie wygląda źle????

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?