- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1441 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1441 Culés
4
Niestety, ale w Polsce jak w lesie...
Dwa największe obozy polityczne oprócz retoryki nie za bardzo różnią się w aspekcie działania, czynów, strategii odnośnie migracji.
Jedni i drudzy bazują na planie "jakoś to będzie". Szukam i nie mogę znaleźć konkretów odnośnie strategii migracyjnej. Polak przed szkodą i po szkodzie często tak samo głupi.
Poprzednicy z pianą na ustach wygłaszali wzniosłe hasła o ochronie granic, o tym jak to bronią przed migracją, a tymczasem poza kontrolą, bez rzetelnej weryfikacji, prawie na dziko napływali migranci.
Uśmiechnięci Polacy są fajni i się uśmiechają dając poczucie dla swoich wyborców, że są tymi lepszymi, nowoczesnymi, ale oprócz tego to póki co planu nie widzę. Ogólnikowe pierdoletto jak to wszyscy zasługują na szacunek itp.
Europa powoli, ale jednak, dochodzi do tych jeszcze niedawno szurskich i faszystowskich wniosków, że witanie wszystkich jak leci kwiatami nie przynosi Żadnych pozytywów! Okazuje się, że granicę to jednak trzeba uszczelniać, NGOsy przytemperować, a nawet złapać za ryj.
Brak systemowych rozwiązań odnośnie kontroli napływu, weryfikacji, planu asymilacji, edukacji itd. zawsze będzie kończyło się tragedią.
Przecież to powtarzanie błędów "zachodu". Droga do podziałów społecznych, rozwarstwienia i wszelkich z tego tytułu problemów. Nie pomoże tylko uśmiechanie się i "fajnizm".
Przykładów jest aż nadto, że to nie działa i darcie ryja o prawackich nienawistnikach już się nie sprawdza.