- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
15
Spektakl dla Polaków pod nazwą "Bożonarodzeniowa szpoka z TVP" zapiera dech w piersiach wielu widzom.
Jedni się cieszą i biją brawo, sącząc jad i uszczypliwości w stronę pisiorów. Wreszcie się spełnia hasło pięciu gwiazdek.
Drudzy rwą włosy z głowy, chcą się kłaść Rejtanem, krzyczą o (o ironio) zawłaszczaniu mediów i obronie wolności słowa. Teraz tylko czekać na ustanowienie centralnego gubernatorstwa.
A tymczasem w UE przyklepany został "pakt migracyjny" ,o który tak dzielnie oba główne obozy tak strasznie kruszyły kopie w wyborach.
A tu cyk, pyk i jest. Czy to oznacza, że Polskę zaleje fala niechcianych "inżynierów, lekarzy, informatyków", no i oczywiście pracowników fizycznych nastawionych na ciężką pracę i asymilacje z wartościami Cywilizacji Łacińskiej?
No nie koniecznie. Albo migranci, albo kasa.
A tu nowy rząd w swojej ogromnej łaskawości nie tylko utrzymuje wszelkie socjale poprzedników to jeszcze chce dodać nowe. Teraz dojdzie obowiązek płacenia na migrantów, no chyba że przyjmowania, co też kosztuje.
Dodatkowe ministerstwa i stołki i tak ogromnej administracji, podwyżki w budżetówce.
Jestem ciekaw skąd na to będą pieniądze? Skoro pan premier Donald Tusk w swoim przemówieniu mówił o zrównoważeniu budżetu...
Mieć ciastko i je zjeść...
https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/9386526,co-oznacza-nowy-pakt-migracyjny-ue-przyjela-ostry-kurs.html
3
@Stoiczkow
Jeszcze zapomniałeś dodać, że TVP ma dostać 3 mld zł, o które w poprzednich latach silni razem się tak oburzali, że nie ma za co dzieci leczyć.
Nastała demokracja tuska, ciężkie czasy przed nami.
0
@Stoiczkow zanim te info wyszło, to właśnie się zastanawiałem co poczciwi komuniści chcą przepchnąć pod stołem :)
2
@Stoiczkow A więc to jest to dbanie o polskie interesy w UE...
1
Nic nieznacząca szopka gdy przepychane są ważne i negatywne ustawy? Nowe, nie znałem. My serio chyba nie jesteśmy rządzeni przez Polaków i z jednej i z drugiej strony, bo kto będąc Polakiem chciałby źle dla Polski?