- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
2
Ja pierdziele, ale paskudnie i tandetnie mają wygląda te nowe koszulki Interu Miami
https://x.com/Footy_Headlines/status/1733921790588584003
Ogólnie ten flemingowy róż to też taka tandeta zajeżdża
0
@DaPidejpi myślisz, że kogoś tutaj obchodzą koszulki zespołu ligi orlikowej? :D
1
@Mazi @Lionel_Messi10 byl zachwycony
0
@DaPidejpi No ja będę kupowal, tylko czekam na jeszcze dwa komplety jak się pojawia, to któryś z kompletów wybiore i chyba to będzie ten wyżej.
1
@Lionel_Messi10 będziesz jak fleming wyglądał. Lepiej już koszulkę Arg kupić, albo właśnie jakąś wyjazdowke Interu, bo na pewno lepsze będzie. Średnio wygląda herb i logo na środku, a w połączeniu z tym kolorem jeszcze gorzej, no ale to Twoje siano więc zrobisz co chcesz przecież
1
@DaPidejpi Argentyny czekam az sie pojawia te domowe co na Copa America 2024 maja grac, w marcu rusza sprzedaż wiec trzeba byc czujnym i powijać od razu jak sie pojawią, a Interu to w trakcie sezonu można wrazie W zawinąć xD
2
@Lionel_Messi10 lepiej się zaopatrz w internet NASA, bo te koszulki w ciągu minuty się sprzedadzą pewnie i stronę wywali xd
1
@DaPidejpi Też tak czuję że może być xD ludzie się rzucą jak na świeże bułeczki;D
2
@Lionel_Messi10 Adidas ogólnie odwala maniane. Miliardowa firma, która produkuje miliony rzeczy w każdym miesiącu nie mogą zrobić koszulek tak jak było po Mundialu xd
1
@DaPidejpi Dokładnie, mam nadzieję że tych koszulek zrobią bardzo duży nakład i wrazie W będą dorabiać kolejne xD ale za pewne będzie tak że zrobią jedną pule koszulek a później trzeba będzie czekać z pół roku albo i więcej na kolejną część koszulek ;D