- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1687 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1687 Culés
7
Ale 70 mln za Raphinie to jest naprawdę jakiś skandal xD Interes życia normalnie
1
@GeraltzKatalonii Tak to jest jak sie kupuje zawodnika jednego sezonu, młody talent to to nie był
0
@LukaszFan jasne, można tak powiedzieć, tylko gość zatracił swoje największe atuty. Tyl był maszyną do pressingu (skutecznego), dobrym dryblerem i jednym z lepszych zawodników w grze kombinacyjnej w Premier League, a szkolił go Bielsa. To co on obecnie pokazuje jest totalnie niezrozumiałe.
0
@GeraltzKatalonii kupno jego za taką kwotę to jest kompromitacja większa niż Coutinho czy Griezzmann
1
@FCB24 sory, ale kupno Coutinho, obok Dembele to największa kompromitacja ostatnich 10 lat i Raphinha nawet się nie zbliża. Do Griezmanna z resztą podobnie.
0
@Johnnie_Walker Coutinho miał chociaż wyrobioną markę i był jednym z najlepszych graczy PL. Raphinia zagral dobrze sezonu i to nie był wybitny sezon... Oczywiście teraz łatwo oceniać, trudno, mleko się rozlało. Pytanie jak szybko to "sprzątnięmy", bo slyniemy z dawania zawonikom pare lat szans za dużo
1
@Johnnie_Walker Coutinho był jednym z najlepszych na świecie, sam decydował o meczach. A Raphinha był wyróżniającą się osobą w jednej z najgorszej drużynie ligi, tam wrzucasz Tello i błyszczy
0
@LukaszFan @FCB24 no i co z tego? O tym czy transfer jest dobry nie świadczy marka w czasie kupowania, tylko to co pokazuje w nowym klubie w kontekście kwoty za który został kupiony. Coutinho to najdroższy transfer w historii klubu, a gość dawał mniej, niż Raphinha, jeszcze w dodatku był kupiony na absurdalnie głupich warunkach, tułał się po wypożyczeniach, żeby na koniec odejść za małą kwotę. Nie ma co nawet porównywać tych transferów, bo Coutinho walczy o ścisłą czołówkę najgorszych transferów w tym klubie razem z Czyhryńskimi i innymi magikami.