- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1372 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1372 Culés
0
Jako Fan FC Porto typuję że FC Barcelona dzisiaj zapewni sobie awans do 1/8 finału ligi mistrzów.
0
@FcPortoFan1999 Nie wierzysz w zwycięstwo swojej drużyny?
0
@JordiAlbion Dzisiaj nie wierzę że wygrają.Jak przegrali u siebie w październiku z Barcą to i tym bardziej dzisiaj przegrają na Montujic.
0
@FcPortoFan1999
Ty nie wierzysz w Porto, a Sysia w Argentynę.
Tak się żyje
0
@FcPortoFan1999 @JordiAlbion
nawet przy remisie Barcelona nie będzie matematycznie pewna awansu. Wystarczy wysoko przegrać z Antwerpią, a Szachtar będzie musiał zremisować z Porto(o ile Szachtar wygra dziś z Antwerpią). Wtedy Porto wygrywa grupę z 11 punktami, a Szachtar z Barceloną biją się bilansem bramkem
0
@Rust_Cohle I tak to jest...obym się pozytywnie zaskoczył wieczorem w nocy abyś mógł radośnie na zapodajce to wkleić. @Pressinho Barcelona? Wysoko przegrać z Belgami?! Co?!
0
@FcPortoFan1999 no matematyczne szanse dalej będą. Więc formalnie, nie będzie można powiedzieć, że Barcelona ma awans, przy remisie w dzisiejszym meczu i wygranej Szachtara.
Szachtar w tych dwóch meczach musi zyskać 7-8 bramek nad Barceloną. Totalnie nieprawdopodobne, niczym łamak z Moldawią.