- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1073 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1073 Culés
3
Jednak ranking coś tam znaczy @mekston
0
@Encore tak, spokojnie można powiedzieć, że najlepsza 4 tego sezonu. (z czego i rankingowo ta kolejność w pełni uzasadniona)
1
@mekston Szkoda troche Zvereva bo pewnie dzis wygra i mając 2 winy i tak odpada
1
@Encore w tenisie ten format grupowy ogólnie mnie nie przekonuje, bo jest dużo kombinowania i różnych układów w meczach które sprawiają, że różne może być nastawienie. (w sensie w innych sportach wiemy, że nie raz też tak jest, ale tutaj dochodzą te wycofywania się / kontuzje itp / w drużynowym to co najwyżej zawodnik /2 lub 3 Tobie wypada i jest mecz). Natomiast to jest jeden turniej w takim formacie, więc spoko. (jako odmiana)
Myślę, że Med 100% dzisiaj nie grał / pytanie szczególnie po 1 przegranym czy widział sens w ciśnięciu do końca.
Sinner pewnie bardziej cisnął, bo włąsnie własna publiczność, ale też i Rune generalnie ma taką formę, że też jednak nie wykorzystał szans od Włocha. Ktoś inny mógł też to wykorzystać.
0
@Encore Tylko szkoda, ze nie ma możliwość finału Carlitos-Djoko
1
@agaFCB ale i tak bedzie meczycho miedzy nimi
0
@agaFCB @Encore terminarz tylko dla Carlitosa ciężki, bo potencjalnie ma 3 mecze dzień po dniu.
To też w przypadku finalsów mogliby zmienić, żeby przed 1/2 był ten dzień odpoczynku.
0
@Encore ale dostanie od Djoko
1
@mekston Mam nadzieję na bitwę ale z wygraną Carlosa i rewanżu za Cincinnati