- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 906 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 906 Culés
2
Luis Diaz klasa światowa, Núñez wczoraj też świetny mecz. Urugwaj gra teraz z Boliwią, a Kolumbia z Paragwajem, więc gracze Liverpoolu mogą podkręcić statystki. Oby Szkot też zagrał dobrze z Brazolami.
1
@AFA90 Romario: A co z Ancelottim? Walić Ancelottiego, chcę Diniza na zawsze.
1
@AFA90 chciałbym, żeby Leo strzelił Brazylii po raz pierwszy w eliminacjach
Taka fajna misja poboczna.
0
@DonCarletto Ogólnie z tego co czytałem, to Diniz w Brazylii jest bardzo cenionym trenerem i naprawdę woleli go niż Ancelottiego. Do tego przeświadczenie, że mundial wygrywali "swoimi" trenerami, tak jak pisał Ćwiąkała na tt.
1
@AFA90 Mieć takiego skrzydłowego w Barcelonie - marzenie. Choć przy Xavim też pewnie nie pokazywałby w pełni potencjału :v
1
@AFA90 Zobaczymy w 2024, bo Ednaldo Rodrigues cały czas ślinił się do Carlo i Diniz to miał być tylko tymczasowy trener. Niby już nawet byli po słowie.
1
@DonCarletto Zawsze upatrywałem tymczasowe zatrudnienie Diniza z tym, co działo się w Argentynie po mundialu 2018. Różnica była taka, że AFA zatrudniła Scaloniego, bo nie miała kasy na trenera z TOPU i nawet nie wiem do dziś, czy wypłacili zaległe odszkodowanie za rozwiązanie umowy z Sampaolim. Chociaż może i tak, bo wygrana Copa i mundialu, trochę podreperowała budżet federacji. Druga sprawa jest taka, że oprócz Scaloniego, w sztabie jest jeszcze Ayala, Samuel, Aimar, czyli osobowości bez których sukcesu by nie było. Ta pierwsza Scaloneta w latach 19-20 była fatalna do oglądania, coś jak obecna Brazylia i zastanawiam się właśnie, czy nie będą mimo wszystko chcieli dać szansy Dinizowi. Eliminacje, to tam kij, bo awansuje 6 drużyn, a 7 gra w barażach, rozstawienie w koszykach jest chyba i tak zależne od rankingu FIFA, a nie od wyników w eliminacjach. Sądzę, że Diniz na pewno zostanie do przyszłorocznego Copa America i w zależności od wyniku, będą myśleć co dalej w CBF. Chociaż tutaj Scaloni też rozegrał dwa turnieje, bo w 2019 zajęli 3 miejsce, a dla takich ekip, to jest i tak jak porażka. W razie niepowodzenia na turnieju, wątpię żeby Diniz pracował dalej. Przede wszystkim CBF nie ma/ nie miała takich problemów z kasą jak AFA i mogą sobie pozwolić na trenera z TOPU takiego jak Carlo. W Argentynie była troszkę inna sytuacja, zachowując proporcje.
0
@AFA90 Bez trenera z topu, z tej reprezentacji nic nie będzie. Brazylijscy trenerzy nie mają doświadczenia w prawdziwej piłcę.