La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1028 Culés

14

Trochę bawi nazywanie PISu "eurosceptycznym" kiedy w istocie jest to partia bardzo "prounijna". Co z tego, że sobie pomachają szabelką w kraju jak później w Brukseli i tak na wszystko się zgadzają?


@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @michal26 @hayek @Mathew16

4

@Kgorecki2500 Traktat Lizboński podpisał(ratyfikował) Lech Kaczyński...:)

2

@Kgorecki2500 Dokładnie. Psioczą na wszystko ale na wszystko i tak się zgadzają. Czy za rządów PIS nasz kraj zawetował cokolwiek co nam narzucała UE?

konto usunięte

1

@maroon a powinni wetować jak leci. Zasada wzajemności, skoro pani sędzia daje nam karę 1kk dziennie, to my dajemy Unii karę 1kk dziennie. Jak w stosunkach zagranicznych. Inaczej zawsze będziesz poniżany i kopany.

0

@Kgorecki2500 a z drugiej syrony masz orbsna i znanipulowane węgry w lasach Rosji.Obecnie blokuje kasę dla ukrainy na sprzęt wojskowy.Pis jest partia ue zjebał prawo w Polsce i my do ue nie pasujemy.I nie ma kasy z ue.Jest drogo bo pis przschulal kase z ue na bzdury i mamy nie zreformowane chocby sieci co ma swoje konsekwencję.....Tak naprawdę ue się zmienia bo takie kraje jak wegry czy polska zaczely wprowadzać autorytarke po cichu.Natimiast zlodziejstwo pisu i solidarnej polski np.10 krotny wzrost sprzedarzy drzewa do chin pokazuje w jaki sposób nieodpkwiedzialny sposob samo zar,adzamy krajem.Jaką spóścizne zostawia pis ogromny deficyt , inflacje, spieorzond prawo, zjebane relacje ze eszystkimi i podzielony naród sa mega nieodpiwiedzialni......Ue inwestuje w kraje mld. Ie po ti aby taki pis rozpierd.państwo Ja nke wiem czy jak przyjda inne rządy to nie pojawi sie typ pokroju łukaszenki i nie pozamiata państwo jak robi to kaczyński.......Osobiscie wolę być w grupie państw ktore zablomuja tego typu dążenia bo przyjdzie taki typ i pozamiata temat.A żyłem w komunie i wiem o czym mówię.Bosak boi się podaku na samocbody i zaoewne będzie fo inwezgowane w oze znajac ue.Tylko jak to się rownaważy z mld z ue i zyskami która ta kasa przyniesie.Bosak kluci się o jakieś waciki.......ue sie z.ienia bo zagrożona jest demokracja.....

0

@Borneo UE chce zabrać państwom członkowskim suwerenność i prawo do decydowaniu o własnej polityce w kluczowych obszarach przez PIS i Orbana. Ma to sens

0

@Kgorecki2500 ue ma posłów bardzo różnych.Sa pomysly skrajne typu kaczyński i są pomysly skrajne typu ustrojowe.Tez tusk dxiś powiedział że będzie tego typu pomysły tonował.Bo jest przeciw.Propozycje są różne a co wprowadzą to inna sprawa.....Natomiast większym fla mbie zagrozrniem dla interesu Polski jest kaczyński demolujacy prawo niszczacy medua w Polsce.Pdawie mu sie udalo gdyby nie usa...Pozadluzal państwo sklucił wsztstkich itp.Niestety kraje nie są zabezpieczone przed takimi orbanami czy kaczyńskimi.Akurat nacisk ue na pis mi się podoba.....Bo samych polakow pis ma w dupie ważna to kasa i władza reszta to instrumenty do realizacji tych celów.Dlatego jestem za tym aby ue miala wplyw na hamowanie tego typu ludzi jak kaczyński czy orban.Natomiadt nie jestem za tym aby zrobić jedno super państwo.Choć w sytuacji zagrozenia ze strony Rosji zarówno energetycznej jak i militarnej łatwiej byloby się obronić.W tej chwili orban blokuje pomoc wojskową dla ukrainy i dziala na rzecz risji i rak nie powinno być....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?