- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 820 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 820 Culés
4
W ogóle nawet nie zdałem sobie sprawy że Guiu już na ME U17 strzelił 4 bramki razem z Darvichem i Yamalem. Mówiło się o tej dwójce a o nim w ogóle. Fajnie by było jakby w środę również dostał szansę nawet dłużej niż 15 min. W Szachtarze trener zwolniony zatrudnili jakiegoś asystenta Feyenoordu lekki rozpierdziel mają więc nie powinno być problemów z wygraną. Obstawiam podobny mecz do tego z Antwerpią. Uważam też że Ferran powinien usiąść na ławce bo kompletnie nic nie wnosi w tym ataku.
1
@Emhyr Kto w takim razie z przodu zamiast Ferrana ma zagrac od poczatku?
0
@Emhyr mówiło sie o nim i oglądało, ja oglądałem dla Yamala i już ten Guiu sie rzucał w oczy
0
@Emhyr byłby podobny mecz, gdyby był cały skład, a tu jednak dużo absencji + w sobotę bardzo ważny mecz
1
@JimMorrisonFCB Uważam że nie byłoby wielkiej kontrowersji jakby go wystawił od początku razem z Felixem i Yamalem. Tak wiem 17 lat presja itd ale gramy u siebie mamy praktycznie pewny awans a taki rosły napastnik może fajnie działać. Ferran od dłuższego czasu nie działa. I tak wystawi tego Ferrana ale ja nie cierpię tego że gra w pierwszym bo jest po prostu bezużyteczny i to że wkręcił sobie że jest jakimś rekinem tego nie zmieni.
0
@Faro Coś pamiętam że o nim pisałeś ale media tak nie huczały o nim jak o dwójce co napisałem
1
@Emhyr To prawda, pierwszy mecz to nawet nie wiedziałem, że on z Barcy a strzelił dwie bramki, to znaczy w trakcie meczu ktoś pisał ale na stronie nikt sie nie zachwycał. Widziałem go też w młodzieżówce LM z Yamalem ale wtedy przegrali
0
@Faro Takim zawodnikiem ciężko się zachwycać bo to rosła 9 ale widać u niego mobilność mi on trochę Leao z samego biegu przypomina bo też takie długie susy i dość szybki jest
0
@Emhyr Jak go zobaczylem to od razu lepiej sie go ogladalo niz np takiego Alarcona i to była kwestia czasu kiedy mu dadzą szanse