- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
4
Alez tu polityki :D ludzie naprawde nie maja nic innego do roboty, niz siedziec przed ekranem i stukac te polityczne madrosci. Przeciez to tyle energii i nerwow zabiera. Zajmijcie sie czyms bardziej pozytecznym. Nie wiem, idz na silownie, poczytaj ksiazke czy po prostu wyjdz na zewnatrz. Zycie jest zbyt piekne zeby klocic sie z losowymi ludzmi na internecie. Pozdro.
5
@DawidekFCB ależ tutaj komentowania postów, które nas (niby) nie interesują. Naprawdę nie masz nic innego do roboty, niż siedzieć przed ekranem i stukać swoje mądrości? Przeciez to tyle energii i nerwow zabiera. Zajmij sie czyms bardziej pozytecznym. Nie wiem, idz na silownie, poczytaj ksiazke czy po prostu wyjdz na zewnatrz. Zycie jest zbyt piekne zeby komentować wpisy losowych ludzmi z internetu. Pozdro.
4
@Zoker A może gość właśnie pompuje bicka na siłowni, a w drugiej ręce przegląda La Ramblę? W okół foczki w obcisłych leginsach i topach. A Ty, co? Nadal podróbka Jokera? Nawet mi Cię nie żal. Narazka.
3
@DawidekFCB Jest tuż po wyborach, a Ty się dziwisz, że jest dużo polityki? Jak będzie mecz Barcy to będzie o wyprzedawaniu połowy składu, także nie panikuj.
1
@DawidekFCB średnio mogę wyjść z pracy :D ale zaraz spytam
1
@Danny Gaucho A może ja też właśnie pompuję bicka na siłowni, w drugiej ręce trzymam książkę, którą czytam, a foczka, która jest w obcisłych leginsach i topie, czyta mi La Ramblę? A Ty co łysolu? Nadal podróba młodego Fronczewskiego?
Żal mi Cię. Narka.
2
@Danny Gaucho Ja polityczne pierdolamento piszę w przerwie miedzy seriami.
0
@Zoker widze, ze przelecialo nad glowa.
Panie, nie rozumiesz, to nie pisz.
0
@DawidekFCB no to właśnie chyba nad Twoją XD