- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1095 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1095 Culés
1
Pytam obiektywnie i bez bycia podchwytliwym, interesuje mnie rzeczowa odpowiedź
Być może są to głupie pytania no ale cóż
W jaki sposób wyniki referendum mogłyby być wiążące?
Ja np. nie rozumiem czym poskutkuje wynik pytania o wyprzedawanie majątku.
Czy jeśli większość ludzi powiedziała nie to poczynione zostaną kroki by nie dało się już nigdy sprywatyzować żadnej spółki?
Wydaje się to mega nierozsądne.
Tak samo jeśli chodzi o to ogrodzenie.
Czy wynik oznacza że jak za 30 lat to ogrodzenie zardzewieje i będzie zawadzać to trzeba będzie drugiego referendum żeby je rozebrać?
7
@don'T.R.I.P.e A tego to chyba nawet w Pisie nie wiedzieli kiedy pisali to referendum
3
@don'T.R.I.P.e referendum jest wiążące, jeśli frekwencja będzie wyższa niż 50% wszystkich wyborców uprawnionych do głosowania(około 28 mln).
Wyniki nie są w żaden sposób wiążące, traktuje się jakby tego referendum w ogóle nie było.
3
@don'T.R.I.P.e Co autor referendum miał na myśli nie wiedza nawet najstarsi mnisi z Tybetu.
2
@don'T.R.I.P.e Od początku to nie miało być referendum, które będzie skutkować czymkolwiek zapisanym w prawie. To miał być ostatni spot wyborczy pisu, chwilę przed oddaniem głosu w wyborach. A przy okazji wyszło naplucie na demokrację, ale to mnie akurat w ich przypadku nie dziwi
1
@don'T.R.I.P.e dokladnie, to kompletnie nic by nie zmieniło bo pytania i odpowiedzi były oczywiste i w tej kwestii nic sie nie zmieni. Też mnie to zastanawiało.
0
@kuz Dzięki koledzy, takiej byłem właśnie opinii ale nie jestem aż tak oblatany w tym jak tam to wszystko funkcjonuje prawnie i zastanawiało mnie to.