- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 760 Culés
2
@JimMorrisonFCB No i chyba się sprawdziło.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13680441#comment-13680452
0
@MesQueUnClub_87 politolog!
2
@Ojciec5tkidzieci Raczej osoba logicznie myśląca. PiS zraził do siebie wiele grup społecznych podczas pandemii np. przedsiębiorców, kobiety w aferze aborcyjnej i bardzo dużo młodych, którzy mają świadomość manipulacyjnej szczujni, czym utracił władzę absolutną. Już nie mają większości tak jak wtedy, gdy sobie po nocach przepychali ustawy. Nadal mają w społeczeństwie betonowy elektorat 60+, więc tak obstawiałem, iż wygrają procentowo, ale nie będą rządzić sami.
1
@MesQueUnClub_87 Poczekajmy na ostateczne wyniki ale i tak zalamuje mnie jak wielu ludzi jest zabetonowanych na punkcie popisu.
1
@JimMorrisonFCB Tak, poczekajmy bo dopiero jutro będzie wszystko oficjalnie, ale dla mnie plan minimum byłby spełniony, gdyby stracili większość mandatów. No niestety, ale ich elektorat jest z twardego betonu i nie ma takich argumentów, które mógłby zmienić ich wybór. Koleżanka siedziała w komisji to mówi, że była w szoku jak się wysypali z kościoła i oddawali głos na pis jeden za drugim bo sondaż później robili.
1
@MesQueUnClub_87 Ja finalnie zaglosowalem na Bezpartyjnych, bo ani 3D ani Konfa mnie finalnie nie przekonaly.
1
@JimMorrisonFCB Ja oddałem głos na 3D bo obstawiałem, że będą trzecią siłą (tak naprawdę konkurowali ze skrajną Lewicą i skrajną Prawicą, a ludzie jednak szukają dla siebie opcji bardziej zbalansowanej w poglądach. Moim zdaniem dobrze, że będzie więcej partii w rządzie, niż tylko PoPis.
1
@MesQueUnClub_87 Na pewno. Kazdy glos na kogos spoza popisu to krok w strone rozbicia betonu.