- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
1
Sporo osób zarzuca że Morawiecki mógł znać pytania,,,ok, ale ja jako zwykły obserwator czy pewnie wielu z was, już przed debatą mogłoby powiedzieć że na pewno padną pytania o (emigrantów, bezpieczeństwo,socjale, bezrobocie, prywatyzacje). Myślę że każdy mógł się przygotować nawet na pamięć,,,bo te pytania były oczywiste. Według mnie dużej szansy nie wykorzystał Tusk, bo mógł po prostu lepiej wypaść,, bezpośrednio z Morawieckim, chyba przegrał. Ale być może tlen dostanie trzecia droga, za sprawą Hołowni, co dla opozycji może być ważniejsze niż słaba postawa Tuska.
2
@kamilop Nie no. Still Tusk lepiej wypadł niż Morawiecki
25
@kamilop Przeciez fakt, ze Morawiecki znal wczesniej pytania, a w ZADEN sposob merytorycznie sie nie przygotowal tylko byl skupiony na obrzucaniu sie gownem z Tuskiem, jeszcze bardziej go dyskredytuje.
1
@kamilop, No jeśli Tusk przegrał z Morawieckim to oglądaliśmy inną debatę. Jeden i drugi był na beznadziejnym poziomie i pokazali tylko, że im jak i ich wyborcom chodzi tylko o to żeby jedni i drudzy się ze sobą kłócili. Jednak o ile Tusk szorował po dnie to Morawiecki ugrzązł w nim już na samym początku.
Całe szczęście Bosak czy Hołownia zachowali przyzwoity poziom, bo gdyby każdy zaprezentował się jak Tusk czy Morawiecki to byłoby okropnie
0
@JimMorrisonFCB Być może taki właśnie był cel... pokonać Tuska, a nie wygrać debatę.
2
@kamilop i to mu się też nie udało
Jedynie że jak obrzucasz błotem to wiele głosów nie stracisz w tym przypadku. Natomiast czymś takim niezdecydowanego nie przyciągniesz.
0
@kamilop no to się nie udało
3
@mekston dokładnie :) ta debata umocnił tylko betonowy niezbyt inteligentny elektorat a na pewno nie przekonał niezdecydowanych.