La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1337 Culés

0

Dziś w Radio mówili ciekawe rzeczy. Generalnie jak ktoś powiesi bez waszej zgody na waszym prywatnym płocie/ogrodzeniu plakat wyborczy to Wy nie możecie go samemu usunąć.

5

@bartekvisca Powodzenia w udowadnianiu, że to Ty to ściągnąłeś. Idziesz w nocy, rwiesz i tyle.

0

@bartekvisca Co ty piszesz? Pierwsze słyszę. Natomiast u mnie w okolicy stał baner, ktoś tam dopisał J---ć pis. Potem drugiego dnia ktoś przerobil PIS na PO. Na trzeci dzień ktos zmywał te napisy.

0

@bartekvisca tylko w Polsce wydaje się że coś jest twoje ale jednak jest państwa, to się tyczy mnóstwa takich pierdół porąbanych, ale największy hit dla mnie jest taki że jeśli np mieszkasz w domku na osiedlu gdzie jest przy ogrodzeniu beton/asfalt/kostka brukowa i jakiś sąsiad czy ktokolwiek inny stanie przy Twoim płocie ale nie zastawi bramy to nic nie możesz zrobić ani policja też bo stoi na terenie miasta i jak nie zastawia bramy wjazdowej to jest ok, ale jeśli zimą w tym samym miejscu nie zrobisz odśnieżania to ukaraja cię mandatem za to, bo jest to "Twój" teren. Czego nie rozumiemy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?