- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 688 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 688 Culés
8
Ciekawe czy pachoły z rządu dalej będą wchodzić fałszywemu Wołodymyrkowi mimo jego skandalicznych wypowiedzi?
Typ jest śmieszny, cyniczny i żałosny jednocześnie, tyle od nas dostali/ją a ten ma czelność coś tam mówić.
0
@HighestInTheRoom oczywiście, że tak, w końcu jesteśmy sługami narodu ukraińskiego ;D
0
@HighestInTheRoom
Ostatni raz pytam przyjmujesz czy wymiekleś.
Tylko później po meczu nie cwaaniakuj skoro przed masz pełne portki
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13628250#comment-13628250
0
@ranger3120 Kto jest ten jest, ja tego komika nie wspieram i wspierać nie zamierzam.
1
@HighestInTheRoom mówię ogólnie, odkąd zaczął się ten konflikt to może 2 tyg się interesowałem, tera to mam to w dupie kompletnie xd
3
@HighestInTheRoom dużo osób pisało to od początku wojny czy nawet rok temu to zostali tutaj zwyzywani, a teraz sami cisną po nim xd
0
@Rust_Cohle Co ty taki zapalony na ten zakład xD?
1
@ranger3120 Szczerze, to miałem podobnie, zdecydowanie dłużej interesowałem się konfliktem w Afghanistanie kiedy to ponad rok temu Taliban przejął tam władzę.
@Joe_Pesci Do mnie od początku nie przemawiał ten typ i teraz się tylko w tym utwierdzam, na początku konfiktu dostał ode mnie tylko mały plusik za pozostanie na Ukrainie i nic więcej.
0
@HighestInTheRoom czyli flaga Japonii.
Rozumiem
0
@Rust_Cohle Czy ja coś takiego napisałem?
0
@HighestInTheRoom unikasz odpowiedzi, a śmiałeś się po 2 kolejce
0
@Rust_Cohle Jakbym unikał to bym Ci nie odpowiedział na tą propozycję xD
1
@HighestInTheRoom Żeby to tylko rządzący wchodzili w tyłek Wołodymyrowi to byłoby pół biedy...