- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 796 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 796 Culés
0
Rotacje, brawo Xavi, trzeba gospodarować siłami zawodników bo sezon jest długi.
Teraz prosimy o styl gry. Nie może być tak, że drużyna z Katalonii gra co 5 mecz ładnie.
1
@Comentateiro Oczekujesz ładnego stylu w meczy wyjazdowym z Mallorcą?
1
@skubi99 Girona dowiozła styl, a od Barcelony już oczekiwać nie można? Dodam, że jeszcze stracili pierwsi bramke i przeciwko nim Mallorca również grała tak samo niskim blokiem jak będzie grać z nami ;)
Oczywiście to będzie najpewniej ciężki mecz, ale nie możemy oczekiwać i akceptować, że w każdym meczu z rywalem w niskim bloku będziemy się męczyć i to przy kadrze tej jakości.
0
@ViscaelBarca2007 Inaczej gra Mallorca z Gironą i inaczej z Barceloną. To samo Getafe, my im nie mogliśmy bramki strzelić a Girona im strzeliła 3. Po prostu takie drużyny wychodzą inaczej na mecz z Barceloną czy Realem a w inny sposób z resztą drużyn. A dwa, że mecz meczowi nierówny to chyba nie trzeba nikomu przypominać.
0
@skubi99 i tak i nie. Jakbyś przeanalizował więcej spotkań Mallorci to wiadomo, że jest to zespół z najniżej ustawiona linia obrony w lidze. Grają w niskim bloku praktycznie z każdym. Do tego z Girona zdobyli pierwsi bramke i od razu się okopali, a mimo to Girona potrafiła się do nich dobrać. Moim zdaniem za równo my jak i Real mamy problem z takimi rywalami nie tylko dlatego, że na nas nastawiają się inaczej(choć to tez ma znaczenie), ale nasza gra ofensywna zbyt mocno polega na indywidualnej jakości zawodników i na tym co wymyśla podczas gdy Michel wypracowal w Gironie wiele różnorodnych schematów atakowania. Oczywiście każdy mecz jest inny i nie oczekuje, że zawsze będziemy łatwo sobie radzić z takimi puszkami, ale przy kadrze tej jakości również oczekuje, że pokażemy więcej bo mimo, że np. takie Getafe bardzo nam grę utrudniało to sami tez sobie wkładaliśmy kij w szprychy wieloma decyzjami.