- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 885 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 885 Culés
3
Pojawił się zwiastun premierowy dodatku do Cyberpunka, a w nim w tle słychać utwór Podsiadło, który swoją premierę będzie mieć w piątek. Brzmi naprawdę mega dobrze!
Z dodatkiem wstrzymam się jeszcze ok. tydzień by dokończyć parę innych rzeczy, ale jak kupię, to pewnie mocno odpłynę w ten świat, bo zapowiada się mega dobra historia @MesQueUnClub_87
1
@macio_944 Ja już pobrałem CP, przygotowuje postać pod jutrzejszy dodatek :D no nie powiem, jest hype
1
@macio_944 @Jakchcesz Mnie wkurzyli tym przymusowym wzrostem wymagań sprzętowych :P
1
@Kgorecki2500 a te wymagania dopiero w dodatku będą wyższe czy już w tej aktualizacji 2.0? bo niezbyt odczułem spadek fpsów
1
@Jakchcesz "W związku z rozpoczęciem przedsprzedaży dodatku Widmo wolności, chcemy zaktualizować nasze obecne wymagania systemowe, aby poinformować graczy o tym, co będzie niezbędne do uruchomienia Cyberpunka 2077 i ułatwić im ocenę oczekiwanej wydajności. Zmiany te wejdą w życie po najbliższej aktualizacji podstawowej wersji gry, nie wcześniej niż za 90 dni, i będą miały również zastosowanie do Widma wolności. " [Cybverpunk.net]
Więc chyba po aktualizacji. Nie wiem jaki masz komputer ale tak jak ja miałem tak, pomiędzy minimalnymi a zalecanymi tak teraz no ledwo na minimalne się łapie
1
@macio_944 Baldur skończony, przed piątkiem postaram się dograć Starfielda i potem lecimy z Cyberpunkiem. Mega jestem ciekawy jak im to wyszło.
1
@macio_944 Corle na swój kanał na Youtubie wrzucił już 1 odcinek z gamplayu z dodatku właśnie