La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1719 Culés

6

MU jest jak reprezentacja Polski. Tam potrzebna jest zmiana przede wszystkim wśród władz, kolejni trenerzy nic nie zmienią. Zresztą te transfery smieszne jak Mount czy Anthony że aż Polityka transferowa Barcelona wydaje się o wiele mądrzejsza (Ferran czy Raphinha za 50 baniek bardziej decydujacy)

0

@barcelonaLM Zwalnianie ETH to absurd

0

@barcelonaLM Do tego Ole w wywiadzie dla The Athletic mówił, że jak był trenerem MU to niektórzy piłkarze odmawiali treningu, bo chcieli wymusić odejście. Jak to brzmi w ogóle?

0

@Encore A co zrobił Erik by go bronic? MU w tym sezonie gra jak za Moyesa.

Nakupował dziadówi jeszcze płacze w wywiadach. Nie tylko piłkarze sa winni

0

@Sulimo No ale ma pol kadry z kontuzjami xD

0

@Encore No fajnie ale to nie znaczy ze maja grac taki syf.

Kontuzje kontuzjami ale kto mu kazał sprowadzac szrot pokroju Onany czy Antonego. Hojlund tez dobry xD

Piłkarze to jednk ale trener tez za to odpowiada

0

@Sulimo No do 30 minuty grali lepiej niz Bayern,babol Onany i koniec meczu

0

@Encore Mecz trwa 90 min nie 30.

No i jeden gol i juz piłkarze siedli mentalnie? No i czyja to wina jak nie trenera

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?