- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
3
Mam nadzieję, że po powrocie Pedriego nasza gra zacznie wyglądać znacznie lepiej, mamy na prawdę mocna kadrę, Cancelo jako brakujący element obrony, czy pomoc wyposażona w takich kozaków ja Gundogan, Pedri, Gavi i chyba obecnie nasz najlepszy pomocnik Franek, tylko atak trochę odstaje, bo na 16 latku nie można budować całego ataku, chyba, ze shark dostanie więcej szans za drewniaka
0
@Salchent Rekin w tym sezonie double-double z palcem w d.
2
@Salchent a ja mam nadzieję, że bez Pedriego gra będzie lepsza
0
@Salchent Pedri nie odmieni stylu w tej drużynie dopóki nie będzie wypracowanego kolektywu, chemii i gry na pamięć. Mamy nazwiska, ale wygląda to trochę tak jakby każdego z tych piłkarzy zabrał helikopter z innej części świata i wyrzucił ich na jednym boisku by sobie pograli. Ja mam wrażenie, że nie znają swoich zachowań. Jeden wybiega zza obrońców, drugi go nie widzi i zwalnia itp.
0
@Salchent Ja to mam wrażenie, że Pedri wraca z kontuzji, żeby tylko złapać kolejną xD
0
@Salchent i dostał i nic nie zrobił.To nie jest kwestia minut .W barcelonie bramki stezela sie od 70min głownie gdyż wcześniej przeciwnik szczelnie się broni.Tores funkcjonuje jak ma przesyrzeń jest wypoczęty i na szybkości przy przestrzeniach syrzela bramki.Zdobycie bramki w pierwszych 70 minutach to inny level trudnosci.Lewy się rozkręca na razie w 3 ostatnich meczach strzelił 4 bramki w tym 2 decydujące.A gdybysmy dostali wczesniej 2 karne powinien mieć i 6 bramek...a co do szybkości ma 35 i ppjedynkow biegowych nie wygra.