- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 794 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 794 Culés
1
Fajnie, że w Barcelonie jest przywiązanie do tradycji, stylu gry i legend klubu. Ale gdyby nie fakt, że trenerem jest właśnie legenda już dawno zmieniono by trenera. Kilka meczów wyszło Xaviemu, zrobił fajny wynik w zeszłym sezonie ale jeśli chodzi o styl gry a bardziej o jego brak, to jest dramat.Barca tak grać nie powinna. Z jednej strony to przywiązanie do tradycji klubu i ludzi, którzy stworzyli historie jest fajne, a z drugiej strony okazuje się pięta achillesową. Laporta mecze ogląda chyba pod wpływem jeśli według niego( a tak zapewne jest) drużyna wyglada dobrze. W Barcelonie w końcu pora aby na ławce zasiadł trener z prawdziwego zdarzenia z dużym nazwiskiem, który już coś osiągnął znaczącego jako trener. Szkoda marnować potencjał zawodników, którzy są w kadrze.
1
@bari_94 tak,tak, zmieniono by trenera, który wygrałw klubie pierwsze mistrzostwo od 4 lat. Skończcie bredzić bo się czytać nie da.
0
@MarcepanowyKsiaze Fajnie. Tylko, że Barca grać w piłkę nie potrafi. Wątpię żeby kibice byli zadowoleni z tego jak wyglada Barca na boisku. Jeśli lubisz zadowolić się byle czym to współczuje.
0
@bari_94 Jak dawno zmieniono by trenera? Przecież dopiero co wygrał z Barceloną Superpuchar Hiszpanii i mistrzostwo (pierwsze od 4 lat). Mieli go w presezonie wywalić, czy po tych 4 kolejkach obecnych rozgrywek.
Zacznijcie doceniać to co mamy, bo z buta ładnie grać nie będziemy. Klub postawił na wynik, ponad wrażenia artystyczne. My musimy wygrywać tytuły, bo inaczej upadniemy. Wyobrażasz sobie teraz pod jaką presją pracuje Xavi?