- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1742 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1742 Culés
0
Pytanko do fachowców z LaRambli. Mam przyrdzewiałą bramę wjazdową na podwórku, którą chciałem wyszlifować. Jako, że popadało trochę u mnie i wszystko jest mokre to pytanie moje czy mogę to szlifować na mokro i czy potrzebuje do tego jakiegoś specjalnego papieru czy zwykłym krążkiem ściernym mogę jechać na tej wodzie.
2
@MesQueUnClub_87 przetrzyj szmatką i jedź. ARBEIT!
3
@MesQueUnClub_87 poczekaj Pan aż wyschnie, zaklei Ci papier ścierny po chwili, nie warto szlifować mokrego.
2
@MesQueUnClub_87 Panie teraz wszystko chemia się leci, szkoda czasu na szlifowanie
18
@MesQueUnClub_87 Masz 3 różne odpowiedzi - pomogły rozwiać wątpliwości? :D
2
@!34RC3!_0N4 Też są przecież papiery którymi się szlifuje na mokro. Ale na jego miejscu bym czekał na wysuszenie, zeskrobanie jakiejś odstającej farby i szlifować na gładko.
1
@MesQueUnClub_87 panie szkoda czasu na szlifowanie, malujemy od razu
1
@MesQueUnClub_87, wszystko będzie dobrze, trzymam za was kciuki
0
@kulek22 No właśnie nie bardzo, bo to nie jest tylko nalot, a chropowate strupy od rdzy, a ja chce to zjechać na gładko.
1
@MesQueUnClub_87, gorzej jeśli przy szlifowaniu zaczną wychodzić np. dziury. Przemyśl czy nie warto bramy zdemontować i zawieźć do piaskowania, wtedy malowanie i powinien być spokój na lata
Jeśli chodzi o szlifowanie to bez problemów możesz szlifować papierem wodnym, od grubszych do drobniejszych gradacji
3
@MesQueUnClub_87 Powiem Ci tak: u siebie rób jak u siebie, a u obcego - na odpierdol.
0
@MesQueUnClub_87 zależy co Znaczy zardzewiałą... najlepiej weź to zdemontuje zeszlifuj porządnie stara farbę i resztki rdzy i pokryj jakąś farba najlepiej antykorozyjną Hameraidem czy czymś takim. Jak już naruszysz stara farbę to bramka straci jedyna ochronę. I za rok dwa kibel.
1
@xvcWinterSoldier są, ale większość używa zwykłych które zakleja farba po chwili i nici z tego.