- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Problemem jest to, że Xavi próbuję grać jak kiedyś, gdy był jeszcze piłkarzem. Teraz nie mamy nawet w 50% takich graczy jak wcześniej i wychodzi jak wychodzi. Będziemy katować teraz zapewne 4;4;2, bo wyszło kilka meczy w poprzednim sezonie. Chciałbym zobaczyć 4;3;3 z dwoma skrzydłowymi, a nie pomocnikami, a w pomocy niech biega De Jong, Gundo i Romeu.
0
@sintesox a co z Pedrim?
0
@VamosRakieta Właśnie tu miałem duży dylemat. Gundogan raczej bez szans, żeby wylądował na ławie, więc o miejsce 3 pomocnika będzie sie bić Pedri z De Jongiem.
0
@sintesox ale my nie mamy za bardzo skrzydłowych, mamy posadzić najlepszego pomocnika po to żeby wystawić na skrzydlo Torresa albo Fatiego?
0
@Nieznajomy Granie na 4 pomocników nieźle nam wyszło w ostatnim meczu
0
@Nieznajomy można zaryzykować i przejść na stałe na 3-4-3 z *NATURALNYMI* skrzydłowymi, ale że takich nie mamy (Raphinha to PS potrzebujący wahadłowego, Ferran 9, Abde to dobry zmiennik, Fati potrzebuje wrócić do formy) lub mamy, ale są nie na poziomie lub bez formy, to oglądamy to co mamy. Dodam jeszcze, że Ci skrzydłowi, którzy pasują profilem, to lewo skrzydłowi.
0
@sintesox i jakich skrzydłowych chcesz widzieć? Fatiego bez formy, Ferrana, który jest 9, 16-latka czy Abde, który poziomem odstaje?
0
@sintesox sadzanie Pedriego na ławkę kosztem grania na dwóch skrzydłowych, którzy powiedzmy sobie szczerze, nie prezentują na razie zadowalającego poziomu, nie jest według mnie dobrym pomysłem.